Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radysh: nie, to jest uboższa wersja :) nie ma tych bajerów, ale wifi jest na pokładzie. Ogólnie z tym wifi to była mordęga - fabrycznie był slot, ale nie było karty sieciowej. HP wymyśliło sobie że będzie przez bios dopuszczać tylko określone modele, więc trzeba było modyfikować bios aby usunąć tę blacklistę, bo karty akceptowane przez hp są już nie do dostania ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ratriczek: dobre pytanie, nie radzę sobie bo nie wiedziałem o tym problemie :D dzięki za info! chociaż w sumie nie wiem czy ten problem mnie dotyczy, bo to nie jest standardowe ssd, tylko karta SD 16 gb wpięta przez adapter ide ata 44 pin xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielony_wiatr: raczej wszystko sprzed 2010 roku, oczywiście poza wymagającymi grami. Office 2007 hula jak ta lala, maila można przez outlooka skonfigurować, można spokojnie oglądać divxy, dvd itp itd. Można bez żadnych lagów grać w Tomb Raidera, jakieś stare Indiany Jonesy, Chessmaster, ja2 itp. Ogólnie postawiłem tego kompa z myślą o korzystaniu ze starych gier i programów, z których teraz nie da się korzystać przez brak kompatybilności. Wiem że można postawić sobie