Wpis z mikrobloga

#ps5
To co zrobiliście na tagu przez ponad 24h to nigdy sobie nie wyobrażałem. jakieś 200 powiadomień o.O
Ja sam nie przeglądałem wykopu bo właśnie wczoraj o 11 kurier dostarczył konsolę a jakąś godzinę później pykałem :D Ogólnie to już główny wątek spidermana przeszedłem (mega krótki, wydaje mi się że jednak nie wart tej ceny w wersji zwykłej. Ja kupiłem z podstawką i ta cena nie była zła) teraz robię na maksa a potem nowa gra+
A i wołam @Tymczas0wy bo obiecałem że zawołam jak będę miał konsolę (co prawda trochę później to robię xD) i szczerze co do twojego wpisu


i chciałem wspomnieć że chyba większość osób zamawiających na #empik otrzymała konsolę (jedna osoba wspomniała że jej anulowali), a jedynie co to problemy były z odbiorami osobistymi

tym co już mają to życzę miłej gry, a Ci co zamówili lub jeszcze polują to życzę powodzenia i trzymam kciuki by wszystkim się udało jak najszybciej to załatwić
  • 6
@Dzordz: bardzo przyjemny wpis taki mało agresywny, bez hejtu, nie jestem przyzwyczajony :) Miłego grania ja musze jeszcze poczekać to co sie działo na stronie ME wczoraj o 10 to był armagedon 15 razy do koszyka dodawałem. Zamówione ale zanim dostarczą to moge jeszcze sporo poczekać. 7 lat temu przy PS4 była taka sama walka :D Czemu oni to robią
@TechBoss-pl: A dziękuję :D Bo co roku jest coraz większy popyt na ps :P A jeszcze dodajnym pandemię i problemy w produkcji które pojawiły się jakoś latem i masz taki Armageddon. Ale trzeba być dobrej myśli i na pewno kazdy da radę kupic konsolkę
@stormkiss: W PL większość bo brawie 80 prc wybrało ps4. Więc wolą ps5 tylko dlatego że mają już przyzwyczajenia konsumenckie wyrobione. Na premiere zawsse kupują fanboye albo " dzieciaki" które muszą zaimpoonować innym Część "zakupów" istnieje tylko w internecie. Ludzi na tykm tagu tak bardziej jara ps5 ale większość nie kupiło jeszcze żadnego next gena a wiele osób przesiadło się na xboxy. Nie mierz ogółu swoim otoczeniem( ͡° ͜ʖ
@MxS89: w moim otoczeniu tylko ja mam next-gena. wiec nie mierze ;). Ale skoro praktycznie wszystkie strony, ktore chcialy sprzedac wczoraj konsole padly to masz kilka wyjasnien
a) strony padly przypadkowo i bez powodu
b) strony padly, bo duzo osob chcialo sobie kupic konsole
c) strony padly, bo duzo osob chcialo sobie kupic konsole by ja sprzedac z zyskiem tym, ktorym sie nie udalo

Przykro mi, ale opcja a) odpada ;)