Wpis z mikrobloga

Przewąchałem wszystkie zapachy Imaginary Authors, bo byłem bardzo ciekaw tej marki i ich niebanalnych nut. Z tych jesienno-zimowych najbardziej spodobały mi się te dwa poniżej i proponuję je rozebrać:

Telegrama
fragra

Zapach słodki, ale nie ulepowy jak Memoirs of a Tresspasser; głównie czuć tu irysa i wanilię, których słodycz jest równoważona nutą talku. Bardzo ciekawa kompozycja - nie jest to typowo irysowa kompozycja, ale myślę, że miłośnikom tej nuty się spodoba.

Nuty zapachowe: talk, absolut lawendy, czarny pieprz, drewno tekowe, amyris, puder waniliowy, świeża pościel

Do odlania: 25 ml

O, Unknown
fragra

Zapach drzewny i herbaciany, jednocześnie przezroczysty i nienarzucający się. Ktoś napisał na fragrze, że pachnie jak świeżo wyjęty skserowany papier i coś w tym jest; mnie kojarzy się też z Molecule 02. Ma w sobie też pewną świeżość w drydownie.

Nuty zapachowe: czarna herbata, nalewka z Lapsang Souchong, masło irysowe, japoński mech, piżmo, drzewo sandałowe

Do odlania: 25 ml

Oba te zapachy rozlewam po 7,3 zł / ml. Minimalna ilość to 5 ml. Szkło 3 zł, paczkomat 13 zł. Zapraszam!

#perfumy #rozbiorka
thefifthhorseman - Przewąchałem wszystkie zapachy Imaginary Authors, bo byłem bardzo ...

źródło: comment_1605899381pURavoKeTBpjuLL7XhzRgl.jpg

Pobierz
  • 12