Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius nie wiem ja pochodzę z dobrej rodziny, dobrze wychowanych w szacunku do drugiego człowieka z Bogiem i honorem. Nie stoję na ulicy z kartonami i nie staram się o względy "kobiet" będąc cipką z medialno-populistycznymi poglądami. Może u ciebie jest inaczej i nam opowiesz?
@Ordo_Publius fajnie fajnie gadasz oklepane frazesy betaorbiterów wniesiesz coś do rozmowy czy będziesz tak dalej gadał? W mojej rodzinie nie wymagało się ode mnie agresji. Jednak nauczono mnie gdy chce obronić siebie lub kogoś przed bezprawnym atakiem musisz niekiedy użyć siły. Nie powielano też "męskich stereotypów" tylko nauczono mnie w bardzo słuszny sposób jaką rolę spełnia mężczyzna w społeczeństwie. A mi bardzo dobrze się żyje, nawet śmiem twierdzić że moi rodzice odwalili
@iminwykop:

"śmiem twierdzić że moi rodzice odwalili kawał dobrej roboty."

Zawiedli, skoro nauczyli Cię, że facet musi być zawsze silny i nie może się niczego bać, bo wtedy jest "ciotą".

Nikt nie ma do Ciebie pretensji.
@Ordo_Publius ani razu nie użyłem słowa "ciota" i nie nauczyli że "zawsze" musi być silny. Nauczyli mnie że musi być silny by być wsparciem dla swojej żony, rodziny i vice versa a jeśli coś #!$%@? to żeby szukał u nich wsparcia. No i oczywiście by nie bał się rzeczy których bać się nie powinien jak na przykład policja. Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski :/
@Ordo_Publius tak facet nie powinien być cipą w ogólnym słowa znaczeniu, bo żadna szanująca się kobieta z nim nie będzie chciała być. Jaka kobieta będzie chciała kogoś kto nie zapewni jej bezpieczeństwa i stabilności? Żadna normalna :)
@iminwykop: To jego sprawa czy chce, aby kobieta go szanowała i chciała z nim żyć. Nic Ci do tego. Każdy jest inny. Każda kobieta jest inna. Każdy facet jest inny. Nie musimy się zachowywać wedle jednego utartego schematu i wymagać, aby każdy go przestrzegał i uczyć go innych. Jest to szkodliwe.

Wychowanie na jeden wzorzec stereotypu płciowego to totalna głupota, która jak widać oddziałuje na późniejsze życie.

Jak rodzice Cię tak
@Ordo_Publius no nic mi do tego niech sobie jest xD to że nie powinno się być #!$%@? jest oczywiste i nic mi do tego że inni są #!$%@?, jednak mam prawo nazywać rzeczy i ludzi po imieniu ¯_(ツ)_/¯ jak ktoś stoi z kartonem mówiącym że boi się policji to albo jest chyjowym gangusem który się nie kryje z tym co robi albo mentalnie przewrażliwionym dzieckiem które nie poradzi sobie w społeczeństwie i
@iminwykop: Kaczyński ma prawo żyć tak jak chce i nie powinno Cię to obchodzić czy kogoś ma, bądź jak wygląda jego życie prywatne.

To nie Ty jesteś Kaczyńskim, tylko on.

Homosovietikus widzę motzno weszło do głowy.

"śmiem twierdzić że moi rodzice odwalili kawał dobrej roboty." XDDD