Wpis z mikrobloga

@kiruz: @ironlelele: i co planujecie? To raczej nie jest to z Twittera, bo tam dźwięk był o wiele głośniejszy.

@Rumuncajz: Jak wrócę to gry to te bzyczenie też mam. A wrzuć plis nagranie jak brzmi Twoja konsola gdy masz odpalona grę ale przechodzisz do dashboardu (menu) - np astro bota.
@Mr_kolek: tez spróbuje nagrać u siebie i zobaczę czy faktycznie brzmi tak samo, wtedy będzie można coś myśleć o supporcie Sony czy coś, ale raczej po nowym roku
Ogólnie to i tak jest duuuzo ciszej niż ps4 pro, wystarczy włączyć cicho grę na tv i już tyle wystarczy do kompletnego zagłuszenia piątki
@ironlelele: pamiętaj żeby nagrać z odpaloną grą ale w dashboardzie. Generalnie to ten dźwięk nie jest głośny, ale dość wysoki i pulsujący i przez to irytujący. Pytanie czy Sony w ogóle uwzględni reklamację czy powie że to nie jest wada i nara.
@Mr_kolek brzmi to niemal tak samo jak dźwięk wiatraka z mojego Xboxa one s. Niemiłosiernie mnie to wkurzalo i postanowiłem wysłać na gwarę. Stwierdzili, że wszystko ok XD Napisz do Sony, ale nie wysyłaj na gwarę, bo teraz pewnie będzie leżała tam wieki XD