Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wymieniam termostat i mam do was pytanie. Oryginalne opaski węży są już dość leciwe, ale przypuszczam że oryginalne bo są z niebieską kropką. Chciałem wymienić wszystkie opaski które są całe skorodowane i mam do wyboru.

Opaski stalowe
Stary oryginał
Opaski aluminiowe nierdzewne

Co polecacie z tych trzech opcji? Aluminiowe nie wiem czy się nie zdeformuja od temperatury, stalowe nie wiem czy nie będą znów rdzewieć, a oryginalne to bomba zegarowa.

#mechanikasamochodowa #motoryzacja
Pobierz kreA - Wymieniam termostat i mam do was pytanie. Oryginalne opaski węży są już dość l...
źródło: comment_1606049092vpeASAde173WWHzsqhevL2.jpg
  • 8
@kreA Kup takie które mają słowo STRONG w nazwie, mają zupełnie inną konstrukcje obudowy śruby, niby pierdoła a jest kolosalna różnica w wytrzymałości w porównaniu do takich zaciskanych zabaweczek. Właśnie takie są podobne do tej oryginalnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@catsky: właśnie już za późno, bo tylko takie mam. Daje stalowe, bo są grubsze i szersze, wydają się mocniejsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreA: nie musisz tego ściskać niewiadomo jak mocno bo zaraz węża szlak trafi, jak to do tego gruza co na zdjęciu to opaski go przeżyją, a jak nie to przecież opaskę możesz wymieć w każdej chwili jak kupisz jakieś lepsze