Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miband5

Czy opaska musi być non stop sparowana z telefonem? Chciałbym ją kupić dziadkowi, który nie ma stałego dostępu do smartfona (jedynie babcia :P), więc dałoby się go skonfigurować i synchronizować z telefonem co jakiś czas, ale nie non stop.

Istotny jest dla mnie ficzer związany z cyklicznym mierzeniem pulsu. Reszta danych nie jest ważna, choć fajnie jakby się zbierała (bez sparowania ze smartfonem) + raz lub kilka razy dziennie wszystko by szło do aplikacji. Opaska nie będzie używana do sportów, nawet krokomierz się w sumie nie przyda.

Jak co to obejrzałem dwie recenzje, ale żaden z recenzentów nie przewidział tak boomerskiego scenariusza :D Dzięki z góry za odpowiedź :)
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hanksters: taka opaska nie miałaby żadnego sensu jakby miała być sparowana non stop. Mi band 1 który nie miał nawet wyświetlacza tylko 3 diody nie musiał być sparowany z można było sobie dane zrzucić po miesiącu. To tutaj tym bardziej nie jest to potrzebne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hanksters: mam mibanda 2, synchronizuje sie nawet jak 3-4 dni mam bt wylaczony w telefonie, jak tylko zalapie wypluwa wszystkie dane, pewnie ma jakas pamiec ale nie podejrzewam nawet jaka, znajac zycie - generacje w gore pewnie maja ją wieksza