Wpis z mikrobloga

sprawdzałeś co możesz usunać? https://www.wykop.pl/ustawienia/blacklistsclear/


@SynGromu: to nie działa, tzn. działa jak wszystko na wykopie. Z ciekawości sprawdziłem właśnie i zaproponowało mi usunięcie np. tagów fammemma, apetor, całej litanii futbolowych i jeszcze innych, które... są cały czas aktywne, a wg tego algorytmu przecież: Tagi te nie były używane od conajmniej miesiąca.
@nierusz: Wywal tych użytkowników którzy mają skasowane konta oraz te tagi które już są martwe i już miejsce ci się zrobi.

Teraz sobie wszedłem z ciekawości, skasowałem 4 osoby które dostały perma i już więcej miejsca.
z tagów to np miałem rio2016 czy inne wydarzenia sportowe z 2016 bo trochę tego było, to tez dawno już martwe tez poszło do kosza.
@nierusz: To jakoś duży przemiał masz tych tagów i ludzi że regularnie musisz czyścić aby dodawać nowych :D
Mi się nigdy nie zapełniła przez prawie 7 lat xd
@nierusz: Mniej roboty byłoby, gdyby wszystkie taki były domyślnie niewidoczne, a te co chcemy obserwować dawałoby się do białej listy. Serio.

A najgorsi są spermiarze co nie potrafią jednego tagu wymyślić tylko każde zdjęcie babsztyla musi być opatrzone nowym tagiem.


@Antybristler: Przecież mozesz obserwować dane tagi lub użytkowników i widzieć je w zakładce Mój Wykop, serio ktoś ogląda główny ściek zamiast tylko obserwowane?
@SynGromu: kur@*) jakie haksy, dzięki! ten limit czarnej jest tak absurdalny, że się w głowie się nie mieści - jestem ciekaw co sami programiści wykopu o tym sądzą o tym 'rozwiązaniu' :D

Jeszcze mnie jedno wkur@* jak ktoś doda wpis i po 15 minutach go usuwa, czasami odpowiadać się nie chce - jakby wątku nie można było zostawić i usunąć tylko treść samego pierwszego wpisu

Hahaha, próbowałem dziś rano: "nie na