Wpis z mikrobloga

@Keczupp: projektant z wykopu xD

90% projektantów odpier-la takie bezguścia że powinni im zabrać uprawnienia

mi znalezienie sensownego zajęło 3 miesiące

a i licz się z tym że wykończenie przez projektanta jest jakieś 300% droższe niż gdybyś sam wziął wszystko z IKEI, wybrał samemu płytki i łazienkę w castorami czy nawet maxflizie itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: Projektant nie musi być wykopkiem, nawet lepiej żeby nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co do projektantów - właśnie jestem tego świadom i bardzo bym nie chciał wywalić pieniędzy w błoto - wiele tych projektów łazienek nie różni się zbytnio od projektów z właśnie z Castoramy czy OBI.
@Keczupp: aha i spotkaj się najpierw z projektantem, jak wyczujesz jakąkolwiek czerwoną flagę to się wycofaj, bo #!$%@? współpraca to ziebany projekt na lata

a całkiem sporo jest ostro piertolwniętych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: Dzięki za radę - czyli odrzucę tych co takiej opcji mieć nie będą. Sam chce projektanta głowie dlatego że miałem problem z ustawieniem funkcjonalnym mieszkania (głównie salonu z kuchnią i przedpokoju). Doktoryzować się z architektury wnętrz nie zamierzam i wolę zapłacić komuś ogarniętemu, niż później się denerwować. Tylko znalezienie tego ogarniętego kogoś też nie jest takie łatwe ()
@Keczupp: zanim znalazłem swojego to chyba rozmawiałem z 10, ale wygrał ten z polecenia. Ogólnie praca wszystkim projektantom idzie dosyć powoli i trzeba zacząć dosyć szybko. Natomiast musisz się zastanowić nad budżetem za metr, który masz i do tego dopasować architekta, i zakres usług.

Jeżeli chodzi o usluge prawie od poczatku do końca to nie udalo mi sie znalezc nikogo kto wykancza powierzchnie o standardzie nizszym niz 1800zł/m2

W mniejszych budżetach
@trb: nie patrz na mkw, bo to jest bezsensu.
@Radek41: to fakt, bo też b. dużo osób robi to, bo myśli że ma gust, ale nie ma.
@Keczupp: musisz powiedzieć jaki masz budżet, jak dużo chcesz zmian i jaki metraż.
Na wykopie czytasz, że za 1k z metra ktoś urządził i ma WYSOKI standard xD
I licz się z tym, że Warszawa ma najwyższe ceny. I tego nie ominiesz