Wpis z mikrobloga

Co to ma być... Ludzie piszą, że nie mają na jedzenie, a chcą biżuterii pozłacanej i aut XD
Lodówki, pralki, tony węgla, laptopy, telefony, zmywarki, prysznice. To się nie powinno nazywać #szlachetnapaczka tylko "szlachetne oddawanie wypłaty nierobom". A pierwszą potrzebą, którą ponad połowa uczestników powinna wpisywać to powinna być prośba o środki antykoncepcyjne, to bym chętnie wysłała.
Pobierz ruda_wiewiora - Co to ma być... Ludzie piszą, że nie mają na jedzenie, a chcą biżuter...
źródło: comment_1606341570R00K0VBpmlhI3LS76uZQSc.jpg
  • 16
Nie widzisz różnicy?


@ruda_wiewiora: Kto nie widzi?

To się nie powinno nazywać #szlachetnapaczka tylko "szlachetne oddawanie wypłaty nierobom"


Ja to napisalem?

BTW normalnym jest ze znajda sie pasozyty ale to nie skresla calej ideii. Pasozyty sie poprostu olewa cieplym moczem a pomaga tym co potrzebuja. Wiec zanegowanie idei z Twojej strony bylo ciut nie fair
@gorzki99 No dobra ale pokaż mi jakieś ogłoszenie, które nie ma wypunktowanych rzeczy na zasadzie "bez 500/1500 zł nawet nie podchodź". Weszłam bo chciałam pomóc, zrobić fajną paczkę, z której ktoś się ucieszy, ale wymagania mają takie, że nawet mnie nie stać na zapewnienie im wszystkiego. Zwyczajnie takie pomysły jak na załączonym screenie mnie odrzuciły i zniesmaczyly. Określenie "szlachetne oddanie wypłaty nierobom" pewnie jest za mocne, ale oddaje moje emocje po przeczytaniu
Weszłam bo chciałam pomóc, zrobić fajną paczkę, z której ktoś się ucieszy,


@ruda_wiewiora: No i spoko to sie chwali i mega szacun za takie podejscie. Ale nie zapominaj gdzie zyjesz.
Tu kazdy kombinuje co nie oznacza ze nie ma tych co nie kombinuja. Im poprostu godnosc nie pozwala a pomocy potrzebuja. Olej pasozytow i jak masz czas to poklikaj poszukaj a moze sie cos znajdzie i bedzie happy end :)
@gorzki99 jest jeszcze sporo czasu, nie chce nawet teraz zabierać takiej osoby, bo tego wszystkiego nie zapewnie, a może znajdzie się ktoś kto to zrobi. Chyba najlepiej będzie przed zakończeniem tam wejść i zobaczyć, czy został ktos, komu mogę zapewnić chociaż część i już pewnie nikt go nie wybierze