Wpis z mikrobloga

dopiero co 8 lat temu wszyscy sie cieszyli że tusk i PO zostało pogonione a teraz sie wszyscy cieszą, że wrócili

ciekawe czy za 8 lat czyli w roku 2031 znowu wszyscy bedą się cieszyć, że PO przegrało wybory i znowu wygrał PiS

bede miał wtedy staż konta na wykopie 22 lata, wykopki urodzone w 2013 roku będą mieć prawa wyborcze a cykl PIS-PO PO-PIS rozpocznie się po raz trzeci

#bekazpisu #sejm #polityka
Ksemidesdelos - dopiero co 8 lat temu wszyscy sie cieszyli że tusk i PO zostało pogon...

źródło: pis

Pobierz
  • 31
dopiero co 8 lat temu wszyscy sie cieszyli że tusk i PO zostało pogonione a teraz sie wszyscy cieszą, że wrócili


@Ksemidesdelos: Jak zabraknie Kaczyńskiego, to PiS się rozleci., bo za dużo tam osób żądnych władzy i pożrą się.
Jak zabraknie Tuska, to KO zejdzie ze sceny z niknącym poparciem chyba, że będzie ktoś charyzmatyczny.
ciekawe czy za 8 lat czyli w roku 2031 znowu wszyscy bedą się cieszyć, że PO przegrało wybory i znowu wygrał PiS


@Ksemidesdelos: To zalezy. Raczej nikt nie ma szklanej kuli.
Jak daja dupy i skrewia to sie ich wywali. To wlasnie tak dziala.
@Ksemidesdelos: 8 lat temu aferą były ośmiorniczki i zegarki. Nie mieliśmy pojęcia, jak śmiesznie będą wyglądać takie przekręty na tle rządów PiSu i do jakiego sqrwienia może dojść zarówno w polityce jak i mediach publicznych.

Zresztą, kto by nie rządził - dobrze by nie miał samodzielnej większości, bo wtedy można olewać wszelkie zasady i przepychać swoje pomysły bez żadnego zastanowienia. Koalicje jednak wymuszają pewne ustępstwa i hamują takie zapędy.
dopiero co 8 lat temu wszyscy sie cieszyli że tusk i PO zostało pogonione


@Ksemidesdelos: nie wszyscy, sporo ludzi nie ma gwoździa w mózgu i wiedziało, czym się skończy dopuszczenie PiSu do władzy xD klimat na wykopie był podsycany przez płatnych trolli i już wtedy to było widać.

Jak zabraknie Tuska, to KO zejdzie ze sceny z niknącym poparciem chyba, że będzie ktoś charyzmatyczny.


@xfin: w sumie mieliśmy tego próbkę
@Ksemidesdelos Ja też się nie cieszyłem. Pieprzenie symetrystów.
Tusk był jaki był, Kopacz to była tragedia, ale mądrzy ludzie zawsze wiedzieli, że najgorszą możliwą opcją dla Polski są zakompleksieni zadymiarze Kaczyńscy. Nigdy się nie cieszyłem kiedy te kurduple wygrywały i za każdym kolejnym razem było tylko gorzej.