Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 357
Dziś pod tagiem #balladyiromanse jak codziennie - nowy content, kompletnie różny niż kiedykolwiek indziej. Przypomnijmy o co idzie w aferze #lustopbzdurom i #stopbzdurom Otóż niejaki/a Lu został/a wrzucony przez nieznanych sprawców pod tramwaj. Napisał/a o tym na FB, żaląc się na swoją biedą. Ku ogólnej zgrozie okazuje się że poza Lu nikt tego nie zarejestrował - ani motorniczy, ani przechodnie - no dosłownie jakby wymyśliła całą historię dla atencji i zarobku. Próby wyjaśnienia sytuacji na Wykopie kończą się usuwaniem wpisów za domniemany "flood" i banami dla uczciwych Mireczków. Jak widać moderacja nie lubi, kiedy ich portal tworzą użytkownicy.

Gorąco pozdrawiam kolegę @obszarnik który co prawda sam nie zrobi absolutnie nic w sprawie Lu, za to pełen jest światłych rad w stosunku do wysiłku innych. Niestety socjalistycznie zwraca się do rozmówcy w liczbie mnogiej, no cóż - może mu się tylko dwoi w oczach

#bekazlewactwa #bekazlewakow #bekazmoderacji #heheszki

Dzisiaj piosenka, która mogła być uuuu... antyŻymska ale usunąłem z niej kłopotliwe słowo. W każdym razie "Fasolki"

Lu uwielbia zabawę w chowanego na torach
Lecz na torach się nie da przed tramwajem się chować
Kiedy trzeba pieniędzy wtedy wymyśla ściemę
Nieważne że nie ma świadków, środek uświęcą cele

Lewak wszystko połyka nawet odchody byka
Lewak, lewak naiwny tak jak kombajn jest żniwny

Wykop lubi cenzurę kiedy treść jest gorąca
Wtedy szybko z gorących treści na sam dół strąca
O czym nie wolno pisać - lista tematów jest długa
Co drugi tydzień afera, to moderacji zasługa

Wykop wszystko usunie - zboże, pasty, cycunie
Wykop, miała być klasa, lecz liczy się kasa
Waspin - Dziś pod tagiem #balladyiromanse jak codziennie - nowy content, kompletnie r...

źródło: comment_16064010405kqmhKQ2DQOyHoyWQ2bA5E.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Matixer:

wam to już się nudzi, może ruszcie dupę i sami ją spytajcie

@Matixer: towarzyszu, nie mówcie do mnie "wam", ja tu jestem jeden, mówicie w liczbie pojedynczej. Natomiast jak towarzyszu chcecie pomóc Lu, to idźcie i pomóżcie zamiast krytykować wysiłek innych. Sam towarzyszu nic dla Lu nie robicie, to się od roboty innych odwalcie ( ͡ ͜ʖ ͡)