Wpis z mikrobloga

Widzieliście, jaką funkcję dodalo allegro? xD wchodzac na dowolną ofertę widzisz od razu info o tym, ze ktos ma ten produkt taniej i jednym kliknieciem sobie przechodzisz do jego oferty, ja #!$%@? xD wiecie co to oznacza dla małych firm handlujących na allegro (żyjących z łapania klientów przez allegro ads/promowania) , które nie mają ogromnych kontraktów z dystrybutorami? to jest ich koniec, nigdy nie wygrają z wielkimi firmami, które jadą na 0.5% marzy albo jeszcze niżej. #allegro #!$%@? sie, mam nadzieje że amazon was zmiecie z powierzchni ziemi. Zostaną tylko wielkie firmy.

ps w ogole jaki #!$%@? kretyn u was wpadl na to, przeciez jak sprzeda ktos x produktow w wiekszej cenie, to zaplaci wam wieksza prowizje niz jak sprzeda ich tyle samo ale w mniejszej cenie xD

#allegro
Pobierz Jamniki2 - Widzieliście, jaką funkcję dodalo allegro? xD wchodzac na dowolną ofertę w...
źródło: comment_1606413446y1IDSbC1PXSUy5R8TL7rFD.jpg
  • 10
@Jamniki2: jeszcze niech podrzucą ceny w innych sklepach :D Od dłuższego czasu już nie na Allegro jest najtaniej, a w normalnych sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. Zapewne pokazanie się tam to też kwestia zapłacenia albo sprzedaży przez samo Allegro.
@Jamniki2: Już od dawna słyszałem, ze to ma tak działać bo często jest problem z tym, ze szukasz jakiejś rzeczy i masz milion aukcji tego samego. Grupowanie produktów to się chyba nazywało, a te podpowiedzi pewnie będą płatne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: teraz się zorientowałeś? Allegro już od dawna wymusza na nas podawanie kodów ean i innych bzdur. Na szczęście nie ma tego jeszcze we wszystkich kategoriach ale w przyszłości może się z tego zrobić prawdziwy wyścig szczurów.
Z jednej strony faktycznie oferty innych sprzedawców są dostępne z poziomu oferty innego sprzedawcy. Ale to działa w obie strony - czyli oferta tego sprzedawcy, jest dostępna w ofertach innych sprzedawców. Dodatkowo, dzięki temu sprzedawca może się zorientować, jakie ceny za ten towar oferują inni, a to daje możliwość lepszego zarządzania polityką cenową.