Wpis z mikrobloga

Większości przegrywów zmorą, to jest nieumiejętność dbania o siebie, faceci są z tej społeczności, stylu życia - praktycznie wyłączeni. Gdyby tak nie było, i przegrywów byłoby by mniej - bo mocno większa ilość osób wyglądała by dobrze po tych wszystkich kremach, zabiegach upiększających na twarz i ciało, sposobach pielęgnacji włosów itp.

Faceci żyją jak się urodzili xD Dobre geny = żyjesz, złe = zdychasz, jak w jakichś prehistorycznych czasach.

I nie mówię że to niedostępne debile.
Mówię że gdyby wymienić wiedzę na poziomie 0, na wiedzę na poziomie 100 z tego jak wpływać na samopoczucie poprzez zadbanie i cały ekwipunek medycyny estetycznej i kosmetologii, to by tag wymarł xD

Kobiety robią ze swoim czasem za pomocą pieniędzy co się da, żeby być ruchable dla czada.
A goście, to jak się urodził czadem to #!$%@? ruchanie huehue, jak nie to "umieram, help", wtf xD
#przegryw #zadbanie #uroda #kosmetyki #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazniebieskichpaskow
  • 8
@Fifka23: a dokładnie o to mi chodziło.
Jeden zaczął pisać o mycia twarzy i ciała xD
A drugi o cięciu twarzy xDD

Pewnie zgodzisz się że powodem jest stygmatyzacja społeczna.

Ja jestem, bardzo za tym, żeby rozwijały się tak salony barberskie, gdzie faceci już czują się dosyć bezpiecznie. Ale ogólnie gdzie "poprowadzą za rączkę" bo my nie mamy tak jak wy, różowe, które wymieniacie się takimi informacjami, i pełno tego macie