Wpis z mikrobloga

@flumpy_bread: W przypadku autora nie ma sensu bo jest zwykłym użytkownikiem. Ale wystarczy że robisz coś na poważnie - programujesz, montujesz itp. itd. to wziąłbym pro 8GB lub 16GB, bo ma chłodzenie, powiesz że Air się nie grzeje - raczej nie, przynajmniej narazie, ale co za 5 lat? Warto mieć to chłodzenie i touchbar przy okazji. Bo jednak większość ludzi nie wymienia maka co rok, a co parę lat, lub co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_MVP: mam mbp z touchbarem i uważam to za zbędny dynks, tak zgodzę się z dłuższą perspektywa czasu lepiej mieć więcej, ale ja wychodzę z założenia, że wymienię za rok-dwa na nowsza wersję 14 cali z M2, a na ten moment jestem zdecydowany na podstawowy air, bo do edycji filmów w 4k i zdjęć będzie wystarczający
@flumpy_bread: To w pełni się zgadzam, tylko nie do końca lubię myślenie niektórych aa nie kupuje M1 bo wyjdzie M1X lub M2, jak wyjdzie nowy to powie aa czekam na M3. Ja wychodzę z założenia że jak coś jest potrzebne to trzeba to kupić a nie czekać. Aczkolwiek MBP 14 calowy na M2 może z Face ID byłby przełomem, czekam na niego.
To w pełni się zgadzam, tylko nie do końca lubię myślenie niektórych aa nie kupuje M1 bo wyjdzie M1X lub M2, jak wyjdzie nowy to powie aa czekam na M3.


@Tomek_MVP: bo akurat to jest cos nowego, i moga byc problemy wieku dzieciecego, w takim air do codziennego uzytku (ktory i tak pociagnie rendering czy obrobke zdjec z palcem w nosie) to mi nie robi, ale juz prawie 8k za wersje
@flumpy_bread: Jak narazie wszyscy w szoku, testy bardzo pozytywne, ale deweloperzy w większości nie są gotowi, i niech dopracują te apki z ios na maku, żeby to dało się to pobierać i aktualizować, a nie „na chama” przenosić po kablu pliki aplikacji z iphona na maka jak to ma miejsce teraz.