Wpis z mikrobloga

#famemma #najman
Wbrew pozorom Najman miał - niegłupi według siebie - plan.

Za wszelką cenę natłuc Kasjowi. Najpierw natarcie w boksie. Nie udało się, zatem obalenie, dosiad i bombardowanie pięściami zaskoczonego Kasja. Co zakładał Najman?

Zakładał, że sędzia nie da rady go odciągnąć. Że wbiegną ochroniarze. Odciągną go siłą od zakrwawionego Kasja. Najman dostanie DQ, a Kasja zabierze karetka.

W mediach Najman mógłby zgrywać twardziela. Poniosły mnie emocje, bo najechał mi na rodzinę. Zostałem zdyskwalifikowany, ale jestem wojownikiem, wygrana nie jest ważna tylko to, że mu #!$%@?łem. Hejterzy Kasja biją mu brawo. Prawdziwy wojownik. Federacji fejm się zgadza. A Kasjo z podbitymi oczami i złamanym nosem się tłumaczy w Internecie, że to on wygrał, bo Najman zagrał nieprzepisowo i tak dalej. Piękny plan. Najman wierzył, że to się uda.

Co poszło nie tak?
Po pierwsze, przeliczył swoje możliwości sportowe. Pomimo obalenia Kasja, nie zrobił mu krzywdy. Ochroniarze nie wbiegli, a sędzia odciągnął go sam. I nie dał od razu DQ, tylko odjął punkt i wznowił walkę. Po drugie, przeliczył też możliwości swoje możliwości aktorskie. Nie zagrał przekonująco furii. Najman nie skumał też podstawowej zasady Internetu. Nie da się przewidzieć reakcji tłumu. A tłum w kilka sekund z nienawidzenia Kasja, zaczął go kochać. Być może gdyby Najman rzeczywiście mu natłukł, byłoby inaczej.

Kiedy Marcin stał pod siatką pouczany przez sędziego, plan poszedł się #!$%@?ć. Zostało tylko desperackie kopnięcie. A akcja "trenera" Herczyka dobiła ostatni gwóźdź do Najmanowej trumny.
  • 19
@kot_do_drzwi: Wszyscy nabijają się z Najmana ale on ma lata doświadczeń w dyscyplinie cyrkowej i wie chłop co robi, to do niego biją federacje z ofertami dlatego powtarzam że Rozpara zwolnił kurę która znosi złote jaja, a wystarczył tylko odpowiedni zapis w umowie że w razie takich cyrków nie dostanie pensji i dalej mógłby zarabiać dla federacji.
@Bugs_000_Bugs: ziomuś juz ktorys twoj post czytam i lapie sie za glowe.

Przede wszystkim zadne federacje nie bija sie o tego cymbala, co najwyzej zarobas Jóźwiak węszy nieco wiekszy pinionc niz dotychczas. Ale trust me, malo kto bedzie chcial ogladac te karykature sportowca. O takich galach jak CELTIC GLADIATOR nawet nie chce mi sie dyskutowac.

Jaka #!$%@? kure znoszaca zlote jaja XD On by dostal wjeb od Popka i tyle bysmy
@Dreamies931: Widzisz mylisz pojęcia, Najman nie jest zawodowcem i nie walczy wspinając się po drabinie kariery, jest tylko cyrkowcem który daje dobre show a media szeroko o tym piszą dając mu spory fejm tak więc dobrze kurz nie opadł a jemu już oferty z rękawa się sypią. Tych fejmów co tu wymieniasz to są znani tylko z internetu zazwyczaj przez najmłodszą publikę czyli w szkołach podstawowych natomiast Najman jest znany we
Tych fejmów co tu wymieniasz to są znani tylko z internetu zazwyczaj przez najmłodszą publikę czyli w szkołach podstawowych natomiast Najman jest znany we wszystkich mediach.


@Bugs_000_Bugs: I to całe podsumowanie. To najmłodsza publika kupi PPV a nie Ci którzy znają Najmana z mediów bo wiedzą że to przychlast i nic więcej.
@Bugs_000_Bugs: Uważam że nie. Wystarczy że pójdzie bojkot chociażby od takiego Kasjusza tak jak Mirek jedzie po Fame i będzie Józwiak musiał dołożyć do kosztów. Ludzie uczą się na błędach. Niech próbuje.
@Bugs_000_Bugs: Wróci Tucznik za 3 lata. I co? Family Friendly Content się nie sprzedaje. Patusów temperują i będzie jeszcze gorzej. To że będzie coś próbował to pewne. Zauważ ile będzie miał tucznik lat wtedy.