Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElementalX7
ElementalX7

ElementalX7

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14313
  • Znaleziska 1906
  • Mikroblog 12407
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 16

365

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 8 godz. i 30 min temu
  • 175
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 5 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 47
@JanPustostan:
ElementalX7 - @JanPustostan:

źródło: 9064a750-867d-4934-9480-4af09b625bb6

Pobierz

279

Bony turystyczne jak świeże bułeczki. Rozeszły się w 152 sekundy

Bony turystyczne jak świeże bułeczki. Rozeszły się w 152 sekundy

Do wzięcia było 3 tys. voucherów o wartości 300 zł każdy. Ta pula została rozdysponowana w 2,5 minuty. Rząd rozdał 9 mln złotych dla 3000 osób, które zdążyły kliknąć najszybciej (albo wiedziały kiedy) w formularz na stronie.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: wczoraj, 10:24:56
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 23 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
Kiedyś biegało się po Karpia, a teraz klika vouchery. Ja to bardziej jestem zaskoczony że strona podołała i się nie wywaliła
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
19.06.2026, 09:00:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 wczoraj, 17:39:56 via Wykop
  • 0
@Nieprzyjaciel_Izraela:

oko 24-30 lat a być tak ustawionym to jakaś abstrakcja.


Niekoniecznie. Mój znajomy (Z Belgii) ze studiów zaczynał od zera, w wieku 27 lat posiada Huracana, Urusa, GT3 RS i poleciało zamówienie na Bugatti. Jak to osiągnął? Stworzył firmę kateringową, przy covidzie był bum. Sprzedał udziały w firmie, zaczął inwestować grube sumy i iść w nieruchomości.
  • Odpowiedz
przehajpowanaekspozycja
przehajpowanaekspozycja
przehajpowanaekspozycja
19.06.2026, 15:41:02
  • 1
#budda

Haha, YouTube nie lubi wyprowadzania trafficu poza platformę, jak wyszukasz "budda" na yt to pojawia sie najpierw 3 filmy od jakiegoś reuploada xdd a potem dopiero jego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 wczoraj, 17:36:12 via Wykop
  • 0
@przehajpowanaekspozycja:
ElementalX7 - @przehajpowanaekspozycja:

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 19.35.48

Pobierz
  • Odpowiedz

2075

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 15.06.2026, 22:10:57 via Wykop
  • 76
@Latarenko: I niedziele niehandlowe, leniwe to..

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.06.2026, 13:03:44 via Wykop
  • 17
Kilka miesięcy temu gdy napisałem, że pewien chirurg na spontanie kupił dom za 2 bańki (gotówką), to mnie wykopki wyśmiały że historia wyssana z palca i zminusowaly bo to przecież „Niemożliwe aby lekarze tyle zarabiali” xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

528

Dzietność w Indiach pierwszy raz spadła poniżej progu reprodukcji

Dzietność w Indiach pierwszy raz spadła poniżej progu reprodukcji

Współczynnik dzietności w Indiach, najludniejszym państwie świata, po raz pierwszy w historii pomiarów spadł z 5,2 do 1,9, czyli poniżej kluczowego progu zastępowalności pokoleń - wynika z krajowego badania demograficznego SRS.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 13.06.2026, 16:54:09
  • 188
  • #
    indie
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    demografia
  • #
    ciekawostki
  • #
    spoleczenstwo
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.06.2026, 05:34:55 via Wykop
  • 0
@Bojsko_Krajlslerovic: I budował apartamentowce używając do tego błota i patyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1851

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.06.2026, 05:32:47 via Wykop
  • 2
Kilka miesięcy temu gdy napisałem, że pewien chirurg na spontanie kupił dom za 2 bańki (gotówką), to mnie wykopki wyśmiały że historia wyssana z palca i zminusowaly bo to przecież „Niemożliwe aby lekarze tyle zarabiali” xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 11.06.2026, 23:02:15 via Wykop
  • -1
@Morf: I co z tego? Prawo jasno definiuje zasady konkurencji i nieuczciwe praktyki.
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 11.06.2026, 23:03:59 via Wykop
  • 10
@Przegrywultimate: @takjestembordo No i się mocno na tym przejadą. InPost ma wiele kart aby dojechać Allegro, a to co robi Allegro to dyskryminacja i nieuczciwe praktyki. Wszystko jest regulowane przez przepisy UE.

W UE prawnie są dojeżdżanie osoby który wysyłają maile do klientów konkurencji z ofertami, a co dopiero takie Allegro dyskryminujące Inposta.
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 11.06.2026, 23:05:51 via Wykop
  • 2
@Bulgo: https://uokik.gov.pl/czy-allegro-ogranicza-konkurencje-przeszukanie-uokik
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 11.06.2026, 23:15:28 via Wykop
  • 0
@Login_wykop:
1. Stworzenie tak rozbudowanej platformy jak Allegro to nie kwestia miesięcy, tylko lat (Już nie mówiąc o dojrzewaniu i wyjścia z fazy „raczkowania”
2. Allegro rozwijało się i dojrzewało z dobre 20 lat
3. Baza klientów i ilość ofert. Fajnie brzmi „Stworzenie konkurencji” ale teraz przekonaj wszystkie osoby (pewnie 95% użytkowników allegro) które mają wywalone na ten spór. To jest trochę jak zamknięte koło. Więcej użytkowników -> większa sprzedaż

380

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Jest opinia biegłych w sprawie mordercy z Kadłuba

Łukasz G. jest w pełni poczytalny i będzie odpowiadał karnie jak osoba dorosła.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 09.06.2026, 12:57:26
  • 165
  • #
    kadlub
  • #
    morderstwo
  • #
    opole
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    digitalnexus
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 10.06.2026, 13:03:28 via Wykop
  • 111
@M7RoyalMadrid: Opowiadał, że każdy po nim cisnął: W szkole, pracy, rodzinie. Bycie pośmiewiskiem w każdym możliwym towarzystwie musiało mu mocno zryć głowę.

437

KAS skierowało wniosek do prokuratury przeciwko Stanowskiemu

KAS skierowało wniosek do prokuratury przeciwko Stanowskiemu

W ostatnich dniach w przestrzeni publicznej pojawił się wyjątkowo oszczerczy i niedopuszczalny komentarz wymierzony w jedną z naszych urzędniczek [] Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku skierował do Prokuratury Regionalnej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

ElementalX7
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 22:18:12
  • 226
  • #
    stanowski
  • #
    vatowcy
  • #
    ksiegowosc
  • #
    firma
  • #
    urzad
  • #
    prawo
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
09.06.2026, 22:19:03 via Wykop
  • -1
❗️Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim przejawom szykanowania, obrażania, pomawiania lub publicznego atakowania funkcjonariuszy i pracowników Krajowej Administracji Skarbowej, którzy wykonują swoje obowiązki zgodnie z obowiązującym prawem i w interesie publicznym.


W ostatnich dniach w przestrzeni publicznej pojawił się wyjątkowo oszczerczy i niedopuszczalny komentarz wymierzony w jedną z naszych urzędniczek, która wykonywała obowiązki służbowe. Tego rodzaju personalne ataki, obraźliwe insynuacje i próby publicznego napiętnowania funkcjonariuszy oraz pracowników państwowych nie mają nic wspólnego z merytoryczną
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

414

Duża korporacja atakuje polskiego programistę!

Duża korporacja atakuje polskiego programistę!

Duża firma atakuje polskiego programistę pasjonata? I co ciekawe, czy sama jest bez winy? Bezczelność? Gdzie ten świat IT idzie? A może producent drukarki 3D ma rację? Jak sądzicie? Najciekawszy początek i koniec.

ken-wawa
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 14:55:34
  • 59
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    programowanie
  • #
    pracait
  • #
    programista15k
  • #
    elektronika
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 09.06.2026, 13:32:15 via Wykop
  • 1
@scorcher: Naoglądałeś się filmów z USA i pierdzielisz głupoty. Jeśli nie ma naruszeń legalnych kwestii to takie firmy mogą se grozić ale gowno zrobią (A w tym przypadku nie będę zaskoczony jeśli EU dowali karę firmie za to). Mi też grożono kiedyś pozwem to powiedziałem, że pozew mogą se co najwyżej wsadzić w dupe ładnie punktując ich. Efekt? Od 10 lat cisza. Aktualnie z żoną ciągamy po sądach pewną firmę
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 20:54:20
  • 1
✨️ Dlaczego Polacy nie lubią Ukraińców? Ⓘ
Wiecie dlaczego Polacy nie lubią Ukraińców? Za temperament którego sami nie mają a chcieliby mieć. Nadal jesteśmy z tych samych słowiańskich genów ale skutecznie wykastrowano nasze społeczeństwo i szczerze mówiąc Polacy są nijacy. Chodzi mi o to, że nasze społeczeństwo jest jakieś zalęknione, nie wychyla się, jak ktoś rozmawia przez tel w autobusie to żeby nikt nie słyszał, nie umiemy walczyć o swoje, zbuntować się, wyjść
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 08.06.2026, 21:43:43 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim:
1. Patusiarstwo i roszczeniowosc =\= temperament
2. Jeśli nie potrafisz kogoś zje.. to tylko twój problem. Nigdy nie miałem problemu aby kogoś opierdzielic za Krzywe akcje
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
07.06.2026, 20:26:41
  • 3
#izrael #iran #wojna
?Ciekawe co na to #trump
CipakKrulRzycia - #izrael #iran #wojna 
?Ciekawe co na to #trump

źródło: israel

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 07.06.2026, 21:34:22 via Wykop
  • 1
@Nusantara: No i w czym problem? Tym czym strzela Iran to jest 150% rakiet l( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 07.06.2026, 21:11:55 via Wykop
  • 0
@sZelmazknesetu-wiejska4: Ukraińcy na śmieciowych umowach, robienie w wała dostawców od toreb czy majonezów etc. Ta firma ma dość sporo za uszami. Szefostwo tej firmy obraca się dokładnie w tym samym towarzystwie co ja i mamy masę wspólnych znajomych (Mój przyjaciel wynajmował pierwsze lokale dla KV, firma by nie osiągnęła takiego sukcesu gdyby nie pewna osoba, a cichym udziałowcem jest pewna osoba z PZPN), tylko ja nigdy za wiele z nimi

261

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Śląski Uniwersytet Medyczny opatentował system nawigacji do zabiegów ortognatycznych. Pozwala chirurgom ustawiać odłamy kości szczęki z mikrometryczną precyzją, jest tańszy od rozwiązań tytanowych i jest już testowany na pacjentach w klinice w Katowicach.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 07.06.2026, 09:20:19
  • 16
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    innowacje
  • #
    technologia
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 07.06.2026, 10:06:14 via Wykop
  • 0
Pewnie ponownie kwestia czasu aż USA wykupi patent ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1049

320km/h na polskiej autostradzie

320km/h na polskiej autostradzie

Tiktoker postanowił zrobić sobie tor wyścigowy z polskiej autostrady.

dziubsterpl
z
tiktok.com
dodany: 06.06.2026, 18:25:56
  • 218
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 06.06.2026, 22:07:57 via Wykop
  • 46
@dzihadysta_skrajnego_patriarchatu: Co za patola z tego Knyszyna się wywodzi.. Mati (28 letni zakolak, który miał* BMW 740i, trzymał ją w stodole, mieszka ze starymi i ma laskę blacharę), też latał po 300 i to przez miasto

https://wykop.pl/link/7476241/jechali-300-km-h-po-bialymstoku-transmitowali-wszystko-na-tiktoku

*Mial bo gdy zaczęło robić się gorąca podobno sprzedał auto xD

811

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 182
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 03.06.2026, 19:23:43 via Wykop
  • 5
Zawsze mam bekę z takich niewyżytych idiotów. Ostatnio, gdy wyjeżdżałem ze stacji, jakiś typ machał rękami i pokazał mi, żebym się puknął w głowę. Wyjeżdżałem prawidłowo, tam jest nawet pas rozbiegowy, a z tej stacji korzystam od 6 lat.

Chwilę później zorientowałem się, że nie kupiłem energetyka, więc zawróciłem. Wjeżdżam na stację, typ mnie widzi i nagle, tak jak stał, tak schował się do auta. Zaparkowałem obok niego, podchodzę i zaglądam przez
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 04.06.2026, 11:13:56 via Wykop
  • 4
@jack_:
ElementalX7 - @jack_:
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
03.06.2026, 17:24:23
  • 57
#mecz #primemma Polska - Nigeria
Wielka-Polska-Betonowa - #mecz #primemma Polska - Nigeria

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 03.06.2026, 17:56:39 via Wykop
  • 16
@Wielka-Polska-Betonowa: Mieliśmy hinduską księżniczkę Janoszek, amerykańską księżniczkę Derpienski, a teraz mamy nigeryjską księżniczkę Staniszewską.
  • Odpowiedz

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 02.06.2026, 23:00:28 via Wykop
  • 3
Hydraulik gdy zostaną wprowadzone ulgi dla artystów
ElementalX7 - Hydraulik gdy zostaną wprowadzone ulgi dla artystów

źródło: IMG_4494

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.08.2025

    Komentator
  • Wykopowicz
    od 23.06.2025

    Wykopowicz
  • Farciarz
    od 27.09.2025

    Farciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking