Wpis z mikrobloga

Jak mam umowę o #pracbaza to automatycznie jestem w PPK i zabierają mi na to jakieś pieniążki? :O

Automatyczny zapis

Do programu zostanie automatycznie zapisana każda osoba zatrudniona, która ukończyła 18. rok życia, ale nie ukończyła 55. roku życia i nie złożyła deklaracji rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK.


#przegryw #warszawa

Nie ciem w tym być, bo przecz z pisowską komuną
  • 21
  • Odpowiedz
@programista4k: neet here więc nie mam takich problemów

poczytaj o tym bo niewypisywanie może ci się nawet opłacić jeśli nie będziesz tej kasy przez dłuższy czas ruszał, choć osobiście wolałbym dostawać pełna wypłatę i inwestować inaczej
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Jest takie forum jak elektroda i krąży o nim taka legenda, że lepiej zamiast zadawać pytanie to szybciej będzie napisać jakąś absolutną bzdurę, bo wtedy zbiera się tłum osób, które chcą go poprawić. Widać na wykopie działa tak samo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista4k: jesteś pewny, że chcesz się wypisać? Też na początku plułem na PPK, ale po zastanowieniu i przeanalizowaniu za i przeciw postanowiłem zostać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista4k: nie masz racji, wypłacasz też pieniądze od pracodawcy pomniejszone o jakąś wartość, bodajże 30%. Dlatego wariant OFE jest raczej nierealny.
  • Odpowiedz