Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
@Merli20: strasznie mnie żenują te memy Mentzena, wcześniej wydawał się merytorycznym człowiekiem który masakrował statystykami i liczbami a teraz to wrzuca jakieś iks de i chady
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: @Daleth2202:

Memcen

merytoryczny

xD
wybierzcie jedno
Najbardziej merytoryczna to jest jego piątka w postaci "nie chcemy żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków, UE"
To już ten wredny lewak Zandberg jest bardziej merytoryczny xD

Memcen i cała Konfa sprzedają wam bajeczki o niskich podatkach nie mając żadnych alternatyw i pomysłów co zrobić jak już te podatki i wpływy do budżetu będą niskie. Łapiecie się na nie jak owieczki, a konfiarze was doją
  • Odpowiedz
Przecież ta 5 Mentzena była specjalnie, aby takie dzbany które nawet nie zajrzały do źródeł się triggerowały.


@DodatnieUjemny: A no tak, zapomniałem. TO NIE BYŁO TAK LEWAKU X-D
Ale dobrze, że mi przyznajesz rację, że Konfederaci to nic innego jak populiści grający na emocjach, bez faktycznej merytoryki i planu na gospodarkę.
Ale cóż, widocznie na prostych ludzi, zwolenników konfederacyjnego chłopskorozumizmu to jara

Całe szczęście, że ich jedyne poparcie to PiSowcy, którzy
  • Odpowiedz
Najbardziej merytoryczne są ich podatki progresywne, nie chcemy narodowców, hodowców futer, kościoła, własności prywatnej, niepodległej Polski
To już ten wredny prawak Mentzen jest bardziej merytoryczny xD

Zandberg i całe Razem sprzedają wam bajeczki o wszechmocnym dobrobycie nie mając żadnych alternatyw i pomysłów co zrobić poza podwyższeniem podatków do maksimum. Łapiecie się na nie jak owieczki, a razemki was doją dojarką
A projekt podatku progresywnego napisany na kolanie to już szczyt szczytów. Pomysły
  • Odpowiedz