Wpis z mikrobloga

@Req8628: o widzę ode mnie z miasta. Ten opis to chyba z jakiegoś translatora - "Optymalna połów miejsca siedząca" ????
No i na pewno nie jest to full carbon, po ramie widać że alu. I na pewno nie w tej cenie, stara 105-tka. Ciężko oszacować dokładną wartość ale pewnie koło 2.5k, max 3 jeżeli w bardzo dobrym stanie.
@dablju_: to przybij piątkę krajanie... On jest niby nowy powystawowy, widziałem ich kilka na allegro w podobnych cenach, wspólna cecha to popękany lakier na widelcu. Prawdopodobnie jaka partia taka poszła, sprzedali za grosze, poszły do polskich handlarzy i sprzedają. Też zauważyłem, że to nie opis tego roweru...
Szukam czegoś od jakiegoś już czasu i narazie niestety straszna lipa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Req8628: votec to niemiecka marka wysyłkowa coś jak canyon albo radon. W ogloszeniu pisze że to nowy rower ale nowy rower kupisz bezpośrednio od producenta a nie od handlarza z olx. Treść ogłoszenia wygląda jak z jakiegoś translatora. I tak jak już ktoś pisał wyżej to stara 105 i do tego korba pozagrupowa rs500.
@Req8628: wszyskie voteki na OLX pochodzą ze zwrotów z hurtowni Bikester.com. Chłop kupuje paletę rowerów z bikestera za grosze i czasem takie kwiatki ma jak szoska czy enduro. Także 100% legit, cena spoko, warto spytać gdzie odarty. Inna kwestia, że votec to rama od chinola- najprostsza jaka może być i nic w niej fajnego nie ma. Ale robotę robi osprzęt i cena.