Wpis z mikrobloga

Siemanko. Niedawno się rozstałem więc pomyślałem że ponownie spróbuję swoich sił na portalach randkowych. Problem jest jednak taki, że na Badoo oraz na Tinderze wpada mi bardzo mało par. Jest to dziwne, ponieważ w zeszłym roku na to nie narzekałem. Przykładowo na Tinderze potrafiłem w tydzień nabić sobie ponad 250 par (nie wiem czy to przyzwoity wynik, ale wydaje mi się, że jak na faceta który nie jest chadem to całkiem nieźle) i miałem w czym przebierać. Teraz wpada ich co najwyżej kilkanaście w ciągu pierwszej doby i na tym koniec. Moje pytanie jest więc takie: czy twórcy tych aplikacji zmodyfikowali jakoś algorytm? Nie chce mi się #!$%@? wierzyć, że nagle w ciągu roku przestałem być dla kobiet atrakcyjny. Tym bardziej, że gdy tak sobie przeglądam profile to pełno jest tam takich bazyli, co bym kijem zdalnie sterowanym przez szmatę nie tknął. Uważam że stoję ponad tymi dziwadłami o wiele wyżej jeżeli chodzi o atrakcyjność, więc naturalnie powinny się pojawić jakieś lajki od nich etc. Nie zrozumcie mnie źle, nie mam jak wysokiego mniemania osobie, po prostu dziwi mnie o wiele niższa aktywność ze strony kobiet na tych portalach. Zdjęcia jakie wstawiam to profesjonalnie wykonanie fotografie przez koleżankę (identyczne zdjęcia wykorzystywałem rok wcześniej). Nie wiem, czy jest to jakikolwiek wyznacznik atrakcyjności, ale na photofeelerze osiągam te 8-9 pkt. więc chyba tragedii nie ma.

#tinder #badoo #portalerandkowe
  • 13
@trelemoreleele: #!$%@? aplikacje żeby kupować te wszystkie gówno pakiety za grube monety. Moje zdjęcie masz w avku. Rok temu miałem kilka fajniejszych zdjęć na tinderze, na pierwszym planie ryj + sylwetka, naprawdę korzystnie. Nie w #!$%@? lustrze jak niektórzy. W godzinę potrafiłem wykręcić +99 polubień jak odpaliłem apkę w dobrej godzinie. A jakoś 2 miesiące temu dokładnie z tym samym zestawem zdjęć i opisem, 6 polubień w godzinę xD i usunąłem.
@mietek123456: z lepszymi zdjęciami. No dłużej niż godzinę nie próbowałem. Też tego nie rozumiem. Może wiek zrobił swoje bo 30 wpisałem, ale żeby aż taka przepaść? +99 a 6 w godzinę? No nie wiem. Tak czy siak, jestem w związku i patrząc co się #!$%@? na rynku matrymonialnym lepiej żeby tak pozostało. Bo już mi się zwyczajnie nie chce tracić tam czasu.
@sralpies: Obstawiam, że wiek też robi, ale mimo wszystko główną przyczyną są kukoldy z licznymi opcjami premium, być może także nowe algorytmy. Ja bym sobie dał 6.5, a parę lat temu bez problemu szło się umówić z naprawdę ładnymi laskami, sporadycznie z topowymi. Większość fajnie pisała, świetne rozmowy.

A dzisiaj? Laski mają dosłownie gówno w głowie od raków typu insta czy Tiktok. Złapałem się na tym, że daję w lewo jakieś
@sralpies: Reklamy to absolutny rak. Jak masz te top wybory, to lekko 6 na 10 lasek ma reklamę w profilu, praktycznie zawsze odrzucam takie osoby. To się powinno banować, ale dzięki takim laskom tinder zarabia na kukoldach. Chyba faktycznie ten Facebook będzie musiał coś podziałać.