Wpis z mikrobloga

mireczki, jestem obecnie w #krynicazdroj i chciałbym zapytać czy może ktoś polecić jakąś miejscówkę na sanki z bombelkiem? Wszędzie tylko narty i snołbordy, a ja chcę kurde zwykłe sanki, gdzie trzeba podejść pod górę żeby zjechać a nie że wyciąg wwiezie mi dupę. Interesują mnie wszystkie namiary w promieniu 20-30km

Oczywiście nie pogardzę, jeśli jakiś "super-duper-ski-resort" ma opcję zapłacenia im za skorzystanie ze stoku ale żeby to było właśnie pod sanki czy inne dupoloty. Ktoś coś? Bo googlowałem odnośnie okolicy i średnio to wygląda

Tagi dla zasięgu, sorka za spam
#sanki (pozdrawiam jednego obserwującego xD), #narty - bo może widzieliście coś w swojej okolicy, #sportyzimowe #malopolska #gory #zima
  • 4
@Anox: no wlasnie tutaj to albo lasy, wiec chyba tylko po leśnych ścieżkach albo faktycznie po łąkach, tylko że chciałbym uniknąć przypadkowego zniszczenia komuś zboża czy coś ;)
@sherkhaan: w Muszynie mają jakiś specjalny tor ale chyba nie ma jeszcze śniegu. Tu masz info, dzwoń: https://www.twojamuszyna.pl/atrakcje/slizgostrada/

Jeśli mniejsze górki to niektóre stoki (szczególnie te rodzinne) robią wydzielone naśnieżone miejsca na sanki z dziećmi, sprawdź czy w Tyliczu (Tylicz.ski, Master Ski) nie mają - zadzwoń bo dopiero ośrodek uruchomili i nie wiadomo czy śnieg jest na tych poletkach saneczkowych.