Wpis z mikrobloga

@bytigeh: Dzięki, a jeszcze jedno pytanie bym miał- jak myślisz czy ma sens wykupowanie dodatkowych pakietów ochronnych? Widziałem takie np. w idream, ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że to trochę ściema i wiele nie daje
  • Odpowiedz
@sex_violence: it's up to you, ja dziś kupiłem w media 11 64gb jeszcze ze starym stockiem za 2974 zł bez dokupowania ochrony itp. Poczytaj o ubezpieczeniach telefonów, totalnie się na tym nie znam i nie wiem gdzie warto a gdzie nie i czy wgl warto, zawsze możesz sobie tą kwotę co byś odkładał na ubezpieczenie gdzieś odkładać na bok, jak coś #!$%@? to już będziesz miał na to siano, jak nie
  • Odpowiedz
@bytigeh: Niestety mam parcie, telefon mi się spieprzył ostatnio, a już od jakiegoś czasu myślałem o przesiadce na iphone. Chociaż pewnie mądrzej by było poczekać, miesiąc temu byłem zdecydowany na 12 pro, bo mi się strasznie pacific blue kolor spodobał, na szczęscie przez ten miesiąc doszedłem do wniosku, że topowe modele nie są potrzebne takiemu niedzielnemu użytkownikowi jak ja :)
  • Odpowiedz
@sex_violence: Nie słuchaj gościa, który nie ma pojęcia o czym mówi.
Rękojmia przysługuje Ci zawsze jako konsumentowi, niezależnie od zakupu w Apple czy iSpot, czy w społemie za rogiem.
  • Odpowiedz
Apple daje tylko rok gwarancji. Kolejny rok jest jeszcze rękojmia sprzedawcy, którym w tym wypadku jest Apple; wiec gdyby trzeba było naprawiać fon, niczym by to się nie różniło od naprawy gwarancyjnej


@Opipramoli_dihydrochloridum: więc jak mu się #!$%@? telefon kupiony od Apple.com, to zaniesie go na rękojmie do iSpota. Podchwytliwe pytanie - gdzie zaniesie na rękojmie telefon kupiony w iSpocie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Dziecko drogie, zbastuj z językiem, bo nie jesteś u siebie w domu.
Nie wiesz jak działa albo nie umiesz tego przekazać, gadasz głupoty. Tak, tak reseller Apple i autoryzowany serwis wymienia chińskimi częściami.
  • Odpowiedz