Wpis z mikrobloga

#mediamarkt
#mailboxde
Zapłacę osobie, która pokarzę mi jak kupić z niemieckiego media markt. Zainteresowani proszę napisać komentarze o takiej chęci albo napisać w widomości prywatnej.(Nagroda za pomoc do negocjacji).Wiem, że mogę budzić wątpliwości z racji, że mam nowe konto, jeśli jesteście chętni mogę się zweryfikować na priv)
  • 40
@MIWKJ: @friday91: eshopwedrop.pl
zamawiałem rzeczy właśnie z MediaMarkt.de i dzisiaj rano dostałem maila że wysłane, czyli adres przeszedł. Na dniach będę więcej wiedział. Pierwsza paczka za darmo z tego co się orientuję.
@gress: aktualnie DHL dał dupy, bo zamówienie zamiast dostarczyć do punktu to przesłali do Parcel Pointu, bo duży ruch przed świętami. Tak więc pewnie paczka się cofnie do MM i kasa wróci na konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już chyba lepiej spróbować jak pisali wyżej, Polen w adresie i czy przejdzie do Polski.
@gress: sprawdź jeszcze czy na Amazonie nie masz w takiej samej cenie, bezproblemowo wysyłają do Polski, na nich się jeszcze nigdy nie zawiodłem.
@gress: to nawet jakbyś z eshopwedrop skorzystał to nie wiem czy miałbyś w tym roku. Bo ostatni transport u nich w tym roku leci przed świętami, chyba 17 grudnia
@salonr: Tak, paczka doszła bez rzadnych problemów, czy dodatkowych opłat. Jedyne co zrobiłem to dopisałem POLEN przy adresie zamówienia.
Szkoda też, że nie podaję się przy zamówieniu nr telefonu, dlatego żeby mieć pewność, że paczka dotrze, zadzwoniłem to firmy kurierskiej (w moim przypadku UPC w Bielsku Białej) i podałem nr kontaktowy dla kuriera żeby nie miał problemu z dotarciem.
@DartNorbe: albo normalnie, albo Niemcy.
Nie ma miejsca na wpisanie kraju podczas składania zamówienia, można dopisać POLEN do miasta, efekt wygląda tak jak na obrazku. Można też próbować dodać adres w profilu, można nawet kraj wybrać, ale niczego to nie daje, bo walidacja na kod pocztowy jest i tak niemiecka.
Nie mam Revoluta, nie ufam rosyjskiej mafii. Na szczęście PayPal zadziałał.

Tak czy siak, paczka spod holenderskiej granicy dotarła już w
salonr - @DartNorbe: albo normalnie, albo Niemcy. 
Nie ma miejsca na wpisanie kraju ...

źródło: comment_16078083640CKdkiUWtCp4KAwaZCJABm.jpg

Pobierz