Wpis z mikrobloga

@rzep @krabczy @widmo82
To też poniekąd napisałem, żeby się mocno czegoś chwycić, bo to ostatnia faza naganiania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: żeby nie być gołosłownym, na teraz Tesla siedzi około 570$. Sprawdzimy za miesiąc ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Szczodry_Pazdzioch:
Panowie,

wszyscy, jak jeden mąż, twierdzicie, że to balonik, że to naganianie, ostatnia faza itp. Wszyscy. Wiecie, co to oznacza?

Tesla będzie rosnąć. Nie dlatego, że mówicie, że nie. Bo jest unikalna technologicznie - ale o tym są już dziesiątki artykułów. Goldman Sachs to żadne źródło informacji. Wydaje mi się, że pudelek jest bardziej wiarygodny. Ale nawet ślepej kurze czasami się ziarnko trafi...
wszyscy, jak jeden mąż, twierdzicie, że to balonik, że to naganianie, ostatnia faza itp. Wszyscy. Wiecie, co to oznacza?

Tesla będzie rosnąć.


@Gingerale: Możliwe, że długoterminowo będzie rosnąć. Ale teraz cena jest napompowana właśnie przez dołączenie do S&P 500 (30+% w 2 tygodnie).

Jeśli wierzymy, że Tesla będzie rosnąć dalej to najrozsądniej akcje sprzedać i kupić po spadku.
@rzep: owszem, ale nie ma takiej mozliwosci aby jednego dnia na otwarciu sesji zepchneli caly posiadany wolumen Harleya Davidsona (chyba oni wypadaja) i nabyli gigantyczny pakiet Tesli. Kiedy Allegro wchodzilo do MSCI World to zakupy tez odbywaly sie m.in za posrednictwem innych funduszy. (na ktorejs sesji na fixingu wymienili się chyba akcjami za 1,5 mld)
@Gingerale Tesla to taki Apple w świecie motoryzacji. Fascynuje tylko ich wyznawców. Rynek nie jest przez nich zdominowany. Konkurencja nie śpi, zrobili kosmiczne postępy w ostatnie trzy lata.

Jesli taksiarze mówią o tesli, znaczy że można pakować mandzur (ʘʘ)

Ale oczywiście, żarty na bok, nie życzę uwalenia portfela. Siedzę w fotelu i wcinam popcorn ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Szczodry_Pazdzioch: hej, widzę że się znasz, czemu ludzie chcą żeby akcje tesli poszły w dół? kupiłem ostatnio na promocji po 380$ i widze że ciągle idzie w góre, kiedy to przestanie rosnąć?
ogólnie co proponujesz? mogę kupić kilkanaście akcji.