Wpis z mikrobloga

@Poucz: hm no ja ide w kierunku raczej ps. xbox zbedny jak mam pc w miare jeszcze dobry a nawet jesli juz nie bedzie mega petarda zawsze mozna miec geforce now ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja niestety tez bede musial polowac na plejke oby przed swietami sie udalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kamroz też taka mam nadzieję. Jeszcze jest nadzieja w Neonet bo mi zwrócili kasę. Kompa mam "dobrego" i7-8700k i gtx1080ti. Ale nie wszystkie gry w gejpasie są dostępne na PC. Dlatego tylko Xbox wpadł.
@Yuusuke jak nie ma exów? Gram już od miesiąca i nawet nie liznąłem wszystkiego co chce. Na razie udało mi się tylko skończyć quantum break i forze horizon w polowie, na szybko z pamięci mogę wymienić jeszcze z gier które mam zamiar ograć: całą serię gears, całą serię halo, forze motosport , serię fable a to tylko gry których nie ma na ps i to tych co chce ograć, pewnie jeszcze coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Yuusuke: Ori, Forza, Gearsy, halo, fable, każda warta uwagi jak exy Sony. A żeby to ograć to potrzeba przynajmniej 100h. Nie mówiąc już o gamepass gdzie sobie przechodzę gry które miałem na uwadze na PS4 i nie chciałem kupować po 100zł każda. Więc idź grać w soulsy i sackboya po 300zł każda.

Na start generacji nie ma lepszego wyboru niż Xbox. Ps5 mam na uwadze jak wyjdą nowe exy i nie
@kaka1478: tez mialem kupić PS5 na premierę a zdecydowałem się na XSX. Jestem bardzo zadowolony z konsoli, działa świetnie, cichutko i wygląda bardzo fajnie. Brat tez kupił nowego Xa wiec razem ogrywamy teraz Gearsy 5, ostatnio skończyliśmy - A way out i świetnie sie grało, polecam. Teraz mecze Immortal Fenyx oraz Valhalle. Myślę że bedziesz zadowolony bo to fajny sprzecik :) PS5 zakupię w przyszłym roku lub jak wyjdzie wersja slim/pro.