Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#wykopaka

Witam Was w ten piękny piątek, weekendu początek ()

Kolejny dzień paczkowych zmagań przed nami!
Proszę o meldunek jak się przedstawia sytuacja na froncie.

U mnie tak jak w tym dowcipie : 'nie jest dobrze' xD paczki idą juz 4-5 dzień i to od 4 różnych nadawcow z różnych stron kraju, więc problem rzeczywiście po stronie inpostu :(
Kolejny poranek i żadna nie wskoczyła na 'w doreczeniu'.

A miało być tak pięknie ()
Pobierz
źródło: comment_1607071647fRb83SjrWb0CzojKY26EHC.jpg
  • 12
@chybaDapi: Profesor do studentów: "Opowiem wam teraz anegdotę, którą opowiadam prawie wszystkim grupom. Otóż w czasach PRL, wiecie, ścisła cenzura, w pewnej wsi koncert chciał dać zespół o pięknej nazwie "#!$%@?". Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę na "Nie Jest Dobrze". Historyjka kończy się happy endem, zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie.
@Shyvana: no u mnie trochę załamka, bo brakuje mi jednej rzeczy, która nie wiem kiedy przyjdzie xD Walczę ze sprzedawcą na allegro, bo wysłał mi coś innego niż zamówiłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sanski: Ja to nie wiem co mam zrobić w sumie z tymi paczkomatami xD nie bede wydzwaniac do nich, ale pierwszy raz mam taka sytuacje. W zeszłym roku nawet blizej świąt przychodziło szybciej :<
@Shyvana: moja para już ma zweryfikowaną paczkę, a ja dostałam dzisiaj info, że prezenty są gotowe do odebrania! <3 pewnie w poniedziałek się wybiorę wszystko odebrać <3