Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po co bank sprawdza wyciągi z 3 ostatnich miesięcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyszedłem z 3 ostatnich miesięcy na czysto 400-500 złotych. Przeszkadza to coś w kredycie hipotecznym? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zdolność wg. wypłaty jest ale po co to sprawdzają?
#kredythipoteczny
  • 8
@ThreeDog: na wyciągach jesteś najbardziej wiarygodny - sprawdzaja czy faktycznie wpływa Ci wynagrodzenie, ale też jakie masz inne wydatki - jeśli we wniosku zaznaczyłeś że jesteś bezdzietnym kawalerem, a masz rachunki ze smyka i co miesiac za zlobek - to juz wiedza ze masz dziecko :) Widza czy jestes uzalezniony od bukmacherki, hazardu, czy nie masz wplywow z jakis lewych firm, czy nie masz jakis ogromnych wydatkow co miesiac które nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: Miałem dzwonić do kolegi naszego ale jest za późno już () Dzieci nie sprawdza czy mam bo nie mam żadnych takich wydatków, mamy budżet jakiś z dziewczyną, ona przelewa mi, ja jej, czasem rodzice coś pomogą, wypłaty są regularne. No ale jak mówię, na plusie wychodzę 400-500 złotych i to mnie jedynie martwi, potrzebnie się martwię?
na plusie wychodzę 400-500 złotych i to mnie jedynie martwi


@ThreeDog: Co to znaczy? że tyle zarabiasz czy tyle oszczędzasz? Bo jak to drugie to jesteś lepszy niż 90% ludzi w tym kraju ¯\_(ツ)_/¯
@dran2: serio tak myślisz? również staramy sie oszczędzać i jak nie odłożymy z zona 1.5k miesięcznie to jestem zaniepokojony, a wcale nie zarabiamy jakiś kokosów + kredyt hipoteczny. Oczywiście zawsze coś wyskoczy jakiś niespodziewany zakup i tak balansujemy czasem wiecej czasem mniej ;)