Wpis z mikrobloga

Czarny sen lewactwa. Zrobiłem rolo-kebaba sobie i żonie na kolację. Ja jako dorosły człowiek kupiłem sobie piwo, żeby delektować się nim po wyśmienitym daniu. Zaraz po prysznicu włączymy jakiś film. Później pewnie będą seksy, ale nie boję się wenera, ponieważ jesteśmy monogamiczni, jak i również nie obawiamy się o aborcję, bo wiemy co to antykoncepcja (jestem za aborcją, ale nie na #!$%@? życzenie).

Ogólnie mamy dwójkę dzieci, dla których robimy wszystko. Nie gonimy ich do kościoła mimo, że teściowa od czasu przejścia na emeryturę wstapila w szeregi moherowych beretow i jak nas odwiedza to lubi wtykać nos w nie swoje sprawy.

Lewactwu z nieróbstwa i dobrobytu się w dupach przewraca i starają się na siłę zepsuć normalny obraz rodziny. Zaraz będą wytyki, że pije piwo. Ja nie wtrącam się w wasze kotleciki sojowe jak i piwko kratowe tylko na mieście. Dodam też, że sam dniami i nocami remontowałem nasz wspólny własny dom.

#gotujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa
źródło: comment_1607113737P8p03xhfWD99gU9YFFk1fD.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matti28: Jedynie co się można przyczepić to to piwo. Piany zero i jakieś takie blade, pewnie zwykły sikacz. Ja bym prosto z puchy walił, szkoda szkła brudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)