Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki i Mirabelki. Potrzebuje Waszej pomocy. Od tygodnia poszukuje torebki. Dla lubej oczywiście, bo w dzisiejszych czasach różnie bywa... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do sedna. Musi być po pierwsze... Czarna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie z regulowanym paskiem minimum 90 cm. Po trzecie... Rozmiar. Duży. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi o to żeby pomieściła a4 (minimum 30cm+ / 40cm+) z palcem w du... No nie kuszę losu. I żeby jeszcze weszła tam lodówki, dildo i znalazło się miejsce na klucze w dodatkowej, zewnętrznej kieszeni! Przejrzałem chyba z 333 69 666 torebek i nic. Budżet do 300zł. Sprawdziłem w sinsay, pull&bear, reserved, h&m, sinfashion, emp, wittchen i reszcie znanych tego pokroju, wszystko z google pod hasłem torebka xxl, shopperki, miękkie, worek i milion innych. Ktoś, coś? Z góry dziękuję! #rozowepaski #niebieskiepaski #mirabelkopomusz #teczowepaski #modameska
  • 15
@Y3ndras Jesteś pewien że musi być wysokość 30+? Są takie co mają 28, a w opisie że mieszczą A4. Ps. zerknęłam na stronę Ochnika i rzeczywiście kicha, jest jedna która spełniałaby wymagania, ale przekracza budżet o 29,94 ( ͡° ʖ̯ ͡°)