Wpis z mikrobloga

@Herato: Bardzo się cieszę, że nie będę musiał ustawiać skrótów i powiadomień, żeby zakończyło ładowanie na 80%. Teraz tylko pilnowanie żeby nie zjeść niżej niż 20-25%
@paki82 od 80% do 100% przynajmniej w iOS 16.X ładuje już wolniejszym prądem. Nie zauważyłeś, że 80%+ wolniej telefon się ładuje?
będziecie mogli ładować #iphone do 80% aby oszczędzić trochę na tej kondycji baterii xD

@Herato: no i jak to miałoby działać? prąd dochodzący do telefonu nagle rozpływa się w powietrzu?
@Herato: Aktualnie korzystałem z powiadomień przy 80% żeby wiedzieć kiedy odłączyć od ładowania. Nie wiem.. może to absurd ale w obecnym iPhone wymieniłem baterię w 2019r. i od wtedy ładuję do 80%. No zdarza się do 100% ale to raz-dwa w miesiącu może. Aktualnie mamy 2023r. i mam 87% kondycji. Także może to i działa. Znajomi po roku mają już po 91% kondycji ładując do 100% i rozładowując do 5%. A
@olavolav: Aplikacja "Skróty" - Automatyzacja (w dolnej belce) - Plusik w prawym górnym rogu - Utwórz automatyzację osobistą - (zjeżdżasz do dołu) Poziom baterii - Suwakiem ustawiasz 80% i zaznaczasz "Równa się 80%" - Dalej - (na dole wpisujesz) "Powiadomienie" - Klikasz "Pokaż powiadomienie" - Edytujesz tekst "Witaj, świecie" na własny tekst np. "Bateria naładowana - 80%" - Dalej - Odznaczasz "Pytaj przed uruch." i klikasz "Nie pytaj" - Ok.
To
@Herato: Ta sama funkcjonalność dostępna w Androidach od wielu lat bo ludzie którzy świadomie używają telefonu wiedzą że bateria KOCHA być pomiędzy 20-80% i to zwiększa jej żywotność
Menwhile jacyś wanabe hejterzy iphonea "hihihi i co będziesz miał rozładowany telefon na starcie" xD
Wszystko jest dla ludzi, osobiście będę z tego korzystał bo to jest po prostu zdrowe dla kondycji telefonu.

ps. Jak #!$%@? całą baterie z telefonu przed 20:00 to
@Herato: @jfrost jak masz rutynę, że ładujesz baterię w nocy, a bateria wystarcza na calutki dzień na luzie, to jaki jest problem żeby na co dzień ładować ją nie do końca? Wiecie, że na zawołanie, w razie potrzeby można ją naładować do 100%? Tego nikt nie sprawdza.

A i takie opcje w telefonach z Androidem są dostępne od lat XD.