Wpis z mikrobloga

@niedorzecznik: Przecież tym poście jest tyle czerwonych flag, że w głowie się nie mieści. 1) "FB wykasował tę wiadomość" - udawanie jakiejś opresji, że jest odbierana wolność słowa, zwłaszcza przez strasznego pana Cukiergórę, bardzo częste u szurów; 2) "udało mi się zdobyć kopię" - czyli wielki Cukiergóra zamyka usta ludziom i kasuje filmy, ale jednocześnie nie kasuje filmów, bo pod tym konkretnym jest data z kwietnia(?); 3) "Bill Gates testuje szczepionki
Rozumiem, że ze wszystkich miejsc na świecie to ubogie kraje Afryki mają najlepiej rozwiniętą infrastrukturę do testowania szczepionki,


@light1: mają najtańszych ludzi których można wybić podczas testów szczepionkami bez żadnych afer i konsekwencji. Pfizer od lat tam testuje bo odszkodowania jakie płacą za zgony są śmieszne.
Cejrowski jest szurem promującym stop nop i szczerze, jego opinia na temat szczepień absolutnie mnie nie obchodzi, bo on nic mądrego do powiedzenia nigdy nie miał. Pokaż mi natomiast, jak to Bill Gates morduje ludzi. Nie widziałem nic, żadnych danych.


@light1: to poczytaj zanim się wypowiesz, niektóre kraje wprost nazywają go zbrodniarzem szczepionkowym, na przykład rząd włoch: https://thenewamerican.com/bill-gates-blasted-as-vaccine-criminal-in-italian-parliament/
@niedorzecznik: Pierwszym etapem w ocenie takich źródeł jak twoje jest sprawdzenie strony głównej, z kim mamy do czynienia. I co znajdujemy? Jeden artykuł o tym, że klimat zmienia się naturalnie i globalne ocieplenie nie jest spowodowane przez człowieka. Drugi artykuł, że Zuckerberg i Biden będą współpracować, żeby zmuszać ludzi do szczepień. Trzeci, że LGBT chce zamykać chrześcijańskie uczelnie wyższe. I ty mi to wysyłasz jako argument w dyskusji na naukowy temat?
źródeł jak twoje jest sprawdzenie strony głównej, z kim mamy do czynienia. I co znajdujemy? Jeden artykuł o tym, że klimat zmienia się naturalnie i globalne ocieplenie nie jest spowodowane przez człowieka. Drugi artykuł, że Zuckerberg i Biden będą współpracować, żeby zmuszać ludzi do szczepień. Trzeci, że LGBT chce zamykać chrześcijańskie uczelnie wyższe. I ty mi to wysyłasz ja


@light1: ale Cejrowski tu niema nic do gadania, chodzi o wypowiedź urzędnika
n.....k - > źródeł jak twoje jest sprawdzenie strony głównej, z kim mamy do czynienia...