Wpis z mikrobloga

#men #szkola #ferie #szkolnictwo #covid19
Chciałbym być posłem PiS, najlepiej to jakimś ministrem albo wiceministrem, tak, żeby być blisko premiera, no nie wiem, żeby chodzić z nim na piwo. Może wtedy pojąłbym jakie procesy w mózgu u niego (i pozostałych pisowców) zachodzą.

Wprowadzają 1 termin ferii dla uczniów w całej Polsce. Otwierają stoki, z których ja jako osoba dorosła i uczeń z podstawówki możemy korzystać. Jednocześnie prowadzą narrację, że to od uczniów i od rozsądku ich rodziców zależy czy 17 stycznia 2021 roku koronawirus w Polsce zostanie pokonany, bo uczniowie zostaną zamknięci w piwnicach, czy dumnie i bez budżetu UE wkroczymy w tzw. III falę, bo uczniowie zarażą cały kraj.

No #!$%@? serio?! Ja naprawdę próbuję odnaleźć w działaniach rządu logikę, ale to jest utopia. A wystarczyłoby zrezygnować z ferii na rzecz wydłużenia wakacji od 2 połowy czerwca.
  • 2
@Szybki_Mongol: da się #!$%@?ć wybory decyzjami korzystnymi dla ogółu narodu, np. zabierając program socjalny 500+ i 13 emerytura. A to co oni wyprawiają to jest niszczenie państwa, za to chyba powinien być sąd i odsiadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)