Wpis z mikrobloga

Beka trochę, bo dzisiaj nawet o kręconej aferze pod postem Pyry wspomniał mi klient podczas rozmowy w ogóle w temacie nie żelkowym :D Pozdrowienia z tego miejsca, jeżeli trafi Pan również na ten post ( ͡ ͜ʖ ͡) Proszę nie czytać tych obelg i szkalunków, to wszystko pomówienia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Dobra, niedowiarki, wysyłałem już wcześniej specjalnie żelki np. do @phaxi i chyba do kogoś jeszcze i nie robiliśmy z tego tajemnicy, bo po co? Chyba tylko raz zdarzyło mi się "oszukać" i wybrałem z plusujących na pałę palcem na ekranie, bo ani mirkorandom ani mirkolos nie działały XD Przecież na tag #gusto co chwilę ktoś wrzuca pozytywną fotkę ze zdjęciem żelków, nawet o to nie prosimy specjalnie. Serio uważacie, że robienie akcji z Pyrą i zmuszanie jej do robienia tajemnicy miałoby jakiś sens? XD Druga opcja jest taka, że to ja oszukałem i specjalnie wybrałem Pyrę (boże, oby narzeczona się nie dowiedziała).

No, ale można udowodnić przecież, że Pyra wygrała bo wybrał ją mirkolos.

Teraz pytanie zasadnicze, czy niedowiarki ładnie się pokajają i przeproszą Pyrę i mnie jeżeli dostarczę niepodważalny dowód, że @PyraPrzeznaczenia została wybrana przez #mirkolos? Tutaj https://mirkolos.pw/losowanie/53837077 jest to losowanie, losowane było 10 razy, jak widać poza mną jeszcze kilka osób losowało +1 moje losowanie teraz, żeby dostać się do tego linka. Nie jest to dziwne, zdarzały się rozdajo, w których nawet zdążył ktoś losować przede mną XD Zakładam, że autor @chinskiecuda posiada logi i jeżeli tak jest, to mogę go ładnie poprosić o pomoc, może się zgodzi (ale może też mieć w dupie, co zrozumiałe).

Natomiast nie będę autorowi mirkolosa zawracał dupy, jeżeli to ma i tak nic nie dać. Głosujcie w komentarzach, czy uwalniamy Barabasza, czy nieważne jaka jest prawda, afera musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto
ecco - Beka trochę, bo dzisiaj nawet o kręconej aferze pod postem Pyry wspomniał mi k...

źródło: comment_1607430885zRWuxRZuvi4eXOOnJLTPax.jpg

Pobierz
  • 35
@ecco hahahah ale bym skisła jakby mnie tu ktoś przeprosił xD nawet jak im wszystko udowodnisz i poświadczysz podpisem diabła i absolutnie wszystko będzie wskazywało na to, że masz rację to wykopki i tak Cię znowu oplują i jeszcze napiszą, że zabiłeś fokę i będziesz musiał udowodnić, że nie jestes wielbłądem