Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Porównanie #cyberpunk2077 na #stadia, #xboxonex, #pcmasterrace i #geforcenow. Nie ważne na czym gracie, ważne żebyście się dobrze bawili i jeszcze prośba, szanujcie się nawzajem. Peace. ( )

https://stadiahoy.com/comparativa-grafica-de-cyberpunk-2077-en-stadia-xbox-one-x-pc-y-geforce-now/
Pobierz
źródło: comment_16076221581jjGwLa18HNG86pIgzgziF.jpg
  • 5
@Jubei: zatem jestem od ciebie równe 20 lat starszy, z wiekiem zrozumiesz, ze pewne rzeczy nie są hejtem a zwyklym żalem lub #!$%@?, który pojawia sie wraz z doswiadczeniem, gdy przez te wszystkie lata wydasz kupe kasy na rozne produkty rozrywki cyfrowej i dostaniesz niepełnowartosciowy produkt kilka razy to na pewnym etapie juz nie zyjesz zasadą peace and love tylko chcesz dostac ten doskonaly produkt z reklamy a nie po raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ap0linary: czekaj, czekaj, czekaj... Mi nie chodzi o rozczarowanie produktem który... hmmm... powiedzmy "nie dowiózł". Chodzi mi o wojenki fanbojów obrzucających się gównem, walka jak za czasów Commodore Vs Atari. (tak na prawdę nie mam 12 i te właśnie wojenki pamiętam z autopsji ;)

Powinniśmy celebrować nasze hobby, którym są gry wideo, a nie marnować czas i energię na #!$%@? się do tego na czym kto gra.

Szanuję za blok tekstu,