Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o chłopaku który zadowala swoją parnterke oralnie i bardzo to lubi, nawet nie chce łodzika tylko chciałby jej cały czas sprawiać przyjemność ponad siebie? Nie jestem żadnym fetyszysta ale bardzo lubię sprawiać swojej partnerce przyjemność językiem i palcami, ona mówi że jej się to podoba, a ja to robię nawet godzinami, sama się dziwi że mam. Tyle sil i mówi ze lepiej nie mogła trafić. Oczywiście seks normalny też jest, ale czy U Was rozowepaski też Wasi faceci potrafią wam robić palcówki, monetki po prawie dwie godziny a nawet więcej z małymi przerwami? Podobaalo. By Wam się takie coś? Pytam poważnie. #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd20ba283098c000a21ab0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
Co sądzicie o chłopaku który zadowala swoją parnterke oralnie i bardzo to lubi, nawet nie chce łodzika tylko chciałby jej cały czas sprawiać przyjemność ponad siebie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Sądzę, że chłopak powinien poczytać o narcyzmie. Miarą seksu nie jest długo wykonywana czynność. Brawo, że umiesz zadowolić TĄ KONKRETNĄ partnerkę, być może inne będą miały inaczej (zapisz to sobie jak trafisz na taką, której się to nie spodoba).

Możesz mieć problem z utrzymaniem