Wpis z mikrobloga

Zrefundowalem właśnie #cyberpunk2077. Za wysokie progi... Intel i7, rtx 960 Windforce 4GB, 12GB RAMu a klatki, na oko, skakały 10-30 przy ustawieniach minimalnych i obniżona rozdzielczością na 1600x900. Tak czy inaczej jestem pozytywnej myśli, że gra się spodoba a ja pewnie do niej wrócę kiedy będę miał lepszą kartę graficzną.
  • 11
@niezwornowazony Nie wiem co to więc chyba nie mam. Jeżeli to inna nazwa na NVidia shadowplay to mam i zainstalowarm najnowszy sterownik, który ma w jakiś sposób być kompatybilny z grą.
@Morritz: oj jak najbardziej, że ma miejsce. Zwykle przez sterowniki np. jedna gra woli geforce, inna amd. Jedna intel inna amd i tak dalej. Po patchach i nowych wersjach sterowników różnice się zacierają ale to nie pierwsza gra która tak ma na premierę. Ot choćby w 2017 zmieniłem Geforce na AMD i do następnego update sterowników wydajność mi spadła w Forzy Horizon 3 mimo na papierze mocniejszego gpu.
@Bet0nex31: obie te firmy wydały aktualizację sterowników ze wsparciem cyberpunka, nie mówię, że gra nie może mieć problemów związanych ze sprzętem, ale raczej trzeba byłoby mieć wgląd, żeby to ocenić, która część układanki zawodzi