Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ammon: dziś kupiłem dwa zestawy po 795 allegro, były jeszcze 4, ale zeszły szybko. A jeszcze miesiąc temu chyba po 699 albo mniej
@LaX: Widziałem po 729 zł w stanie idealnym dziś, ale stwierdziłem, że nie kupuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę też taki ruch na allegro, że jedno konto kupuje kilka zestawów i zastanawiam się jak na to patrzeć.
@LaX: Na Lego w black weeku było, że czeka na dostawę. Efekt może być taki, że wróci albo nie. Ale teraz chyba faktycznie go usunęli ze sklepu, bo nic ze sklepu nie wyszukuje. Lipa. Chciałem drugą sztukę.

Kurczę to mi się udało historycznie najtaniej kupić xD
@LaX: 500 :P w al.to, jak jeszcze nie pakowali w te woreczki z powietrzem. Teraz dylemat czy układać czy zostawić. Model mi się strasznie podoba, jak z filmów drogi. Ale chyba ogólnie nie najwyżej oceniany. Nie wiem czemu.

@Ammon: Eh :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ammon: ja dałem 699 w LEGO shop ale brałem duże zamówienie na Black Friday i miałem dwa gratisy plus zaległe punkty a te co dostałem starczy mi na 80zl do następnego zamówienia. Na gratisach mi nie zależało więc je sprzedałem i wyszło mi około 480 za dinera :)