Wpis z mikrobloga

@n0xx: Po 12 godzinach zobaczyć w tak rozbudowanej grze kilka śmiesznych sytuacji związanych z kolizjami w czasie prowadzenia pojazdu, 1 raz musieć restartować sekwencję questa i w 2 cutscenkach miałem desynchronizację animacji i dźwięku to żadna katorga. Gra się bardzo przyjemnie, przecież definicja gry to po to aby mieć z niej fun. Ja taki mam, więc wszystko jest w porządku.
@n0xx: @Reverb: Jeżeli chodzi o mnie, to w wersję na PC gra mi się bardzo dobrze, trochę bugów oczywiście jest, ale bez przesady.
Teraz pod tagiem wszyscy wrzucają filmiki z bugami, to osobom które nie mają gry wydaje się, że takie rzeczy dzieją się co drugą minutę gry, a tak naprawdę tego typu gltchy doświadcza się raz na godzinę. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest kilka zepsutych mechanik, ale
@LuxEtClamabunt: to idź oglądaj gameplaye jak to ci wystarcza. Ja mam starszą konsole i jestem zachwycony, przez ponad 20godzin bugi moge policzyc na jednej ręce.

@n0xx: ja się świetnie bawie. Ale moze dlatego, że nie miałem żadnych oczekiwań poza ciekawą fabułą a to co się dzieje po wprowadzeniu z Jackiem wyrywa z butów i aż się podnieciłem na myśl że dziś znów zagram.
@MuzG: A ja się zastanawiam, czemu zamiast sobie poczekać pół roku, czy nawet rok aż ogarną te wszystkie p******e błędy (o ile w ogóle im się to uda ogarnąć). To wy się tak katujecie i psujecie sobie grę.


@n0xx: A widziałeś wyniki sprzedaży? Masz odpowiedz.