Wpis z mikrobloga

#drtusz #drukarka#drukarki #drukarki

Kuzyn szuka czegoś w granicy 700zl, jako prezent dla żony do wydruku zdjęć. Znalazł Canon Cp1300. Czy to dobry wybór, ewentualnie może jakieś inne propozycje? Zdaję sobie sprawę, że w tej cenie i takim przeznaczeniu cudów nie będzie, ale może uda się znaleźć coś znośnego. Dzięki
  • 6
@encart30: Powiem Ci zupelnie szczerze. Do firmy chcieli drukarke, ktora klepie zdjecia i broszury i po policzeniu kosztu tuszu wyszlo ze taniej wychodzi pojsc z penem do punktu gdzie sami wszystko zszywaja drukuja i ogarniaja i robia to na milard razy lepszym sprzecie
@Norskee Zgadzam się z Tobą. Sam robię w ten sposób. Od czasu do czasu potrzebuję czegoś w kolorze i dobrej jakości. W drukarni płacę 2 zł /stronę. Zatem Epson L7160 na którego zwróciłem uwagę to obecnie ponad 1100 stron. Dla mnie to będzie kilka ładnych lat:) Porozmawiam z nim, ale tu raczej chodzi o to, żeby załatwić to bez wychodzenia z domu.
@encart30: ale kupowanie zestawu tuszy kazdego koloru co kilkanascie wiekszych zdjec to juz nie problem rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
No niestety drukowanie zdjec w domowych warunkach jest #!$%@? drogie, ale jesli ma taka swiadomosc i to akceptuje, no to coz
Cześć @encart30 Umknęła mi Twoja wiadomość, przepraszam! Już staram się pomóc! Drukarkę, o której wspomniałeś niestety nie mam w swoim asortymencie, jednak jeśli chcesz drukować tylko zdjęcia, to jest dobra. Łączy się z WiFi, dlatego łatwo i szybko wydrukujesz zdjęcia z telefonu, czy komputera. Pamiętaj, że ceny sprzętów w ostatnim czasie poszły bardzo w górę. Jeśli szukasz drukarki nie tylko do zdjęć, to daj znać, postaram się coś znaleźć! :)