Wpis z mikrobloga

Polecam użytkownika @pablo39 - prowadzi jakąś chorą krucjatę przeciwko Cyberpunkowi xD

Użytkownik ten podnosi zarzuty albo absurdalne (NPC w bieliźnie, szok w świecie cyberpunka xD), albo żałosne (incelski płacz nad kobietami pracującymi w CDP), albo zwyczajnie nieprawdziwe. Napisał dzisiaj coś takiego:

sceny akcji w zadaniach są z góry wyreżyserowane i nie mamy na nie wpływu. możesz zabić całą wrogą ekipę w samochodzie wraz z kierowcą ale sam samochód jest niezniszczalny i zawsze rozbija się w określonym z góry momencie. nie musisz strzelać do ścigającego się z toba przeciwnika na motorze, nie musisz nic robić a motocyklista i tak się rozbija w wyreżyserowany sposób - to już nawet nie jest QTE to po prostu oglądanie filmików na silniku z gry z możliwością rozglądania się kamerą - nasze działania nie mają na nic wpływu.


To nie jest prawda. Oczywiście niektóre pojazdy są oskryptowane i mają zostać zniszczone w przewidzianych momentach. To jednak czy strzelasz, ma duże znaczenie. Strzelasz źle - giniesz. Strzelasz dobrze - przeżyjesz. Nie wiem jaki inny wpływ na wyreżyserowane sceny akcji ma mieć gracz w oskryptowanej scenie pościgu xD Standard w branży gier, z którego ww. użytkownik robi zarzut w kilku już dzisiaj postach. Powiedziałbym, że to może kiepskie doświadczenie przez niski poziom trudności lub przez bug, ale w obliczu innych "zarzutów" tego Użytkownika myślę, że jednak nie xD

#cyberpunk2077
  • 2
@alteron:

Kłamiesz


xD dosłownie wczoraj grałem, najwyzszy poziom trudności, wiem co mówię. odnoszę się do 2 scen pościgów z początku gry. na filmiku jest przykład innej takiej sceny, w którą nawet nie grałem xD to nieśmiertelność jest zawsze czy tylko w tej jednej scenie?