Wpis z mikrobloga

Według moich wyliczeń paranoja z wirusem skończy się za jakies 101dni a więc za 3,36 miesiąca. No więc zaczynamy odliczanie do #koniecpandemii (można klikać). Po tagiem będe rownież umieszczał informacje które przybliżają nas do końca.

14.12.2020 Dzisiaj ogłoszono:
Dzisiaj pan Niedzielski poinformował, że bedzie za tym by przedłużyć obostrzenia do 17 stycznia. I tutaj moje wtrącenie na ten temat bo aż się cisną na usta bardzo brzydkie słowa. Na podstawie czego chcą kolejny miesiąc zablokować dostęp do siłowni (i proszę nie komentować, że siłownie działają tylko trzeba papier podpisać - to nie jest normalne), basenów, knajp, pubów, hoteli etc. Może jakiś powód? Testów prawie w ogóle nie robią, dzisiaj 4 tysiące przypadków. Czy w niektórych województwach czy powiatach nie powinniśmy powoli wchodzić w zielone strefy? Oczywiście, że tak. Kpina powoli. Ale wiadomo trzeba jeszcze Polaków podgotować.

Lek:
1. Amantadyna - brak potwierdzenia,
2. Raloksyfen - brak potwierdzenia,
3. Apronityna - brak potwierdzenia,
4. Favipiravir -brak potwierdzenia ale węgry zamówiły dosyć dużą ilość
5. Coronavir - potwierdzony przez Rosję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6. Avifavir - jak wyżej
7. Molnupiravir - mieszane wnioski
8. Ivermectin - brak potwierdzenia
9. Remdesivir - potwierdzony i stosowany a jednak WHO nie poleca:)
10. Oleandrin - brak potwierdzenia

Nowa Zelandia twierdzi, że są blisko znalezienia leku na covid-19.

Szczepionka:
Wyszły informacje jakoby w Pfizer odnaleziono członków komunistycznej partii chin. Przypomnę, że w Wuhan już jest dawno (w sumie to w całych Chinach) po pandemii:)

#koniecpandemii #koronawirus
  • 12
Wyszły informacje jakoby w Pfizer odnaleziono członków komunistycznej partii chin. Przypomnę, że w Wuhan już jest dawno (w sumie to w całych Chinach) po pandemii:)


@wiem_wszystko: Rozwiń myślowo połączenie Pfizer z chinolami jeżeli masz jakieś przemyślenia
@sunny-d: widocznie chodzi o to żeby tak czy siak opchnac ta szczepionkę. Nawet byłbym ku temu że to typowy ruch żeby zarobić, ogłosić co chwilę że trzeba powtarzać dawkę i klepać kasiure. I teraz tak pfizer zarabia-> partia Chin ma finansowanie. Z drugiej strony mamy teorie czipowania od Gatesa i trzecia stronę mocy aktualne rządy europejsko-amerykanskie walące konia do tego by położyć łapska na naszej wolności. Stąd tyle teorii. Na moje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: Ciekawa teoria. Jedyne co z tego dopuszczam to finansowanie partii chińskiej, reszta jest trochę oderwana od rzeczywistości. No, ewentualnie walenie konia bo widać że w PL zabrano nam wolność. Jeżeli miałbym coś od siebie dodać to myślę, że w przyszłym roku żadne szczepionki w PL nie występują wirusa. Wręcz będzie tak zajebiste zamieszanie że przewiduję protesty większe (były jakieś zapowiedzi kodów QR itd a Polak nie zniesie niewolnictwa) niż z
@sunny-d: nawet jeśli wejdzie jakies qr to nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tego wymagał czy to w lotach czy turystyce. zwyczajnie każdy przestanie dawac #!$%@? o tego wirusa. zobacz sobie filmy ze stoków, australii, chin. po prostu restauratorzy tez musza przestać się bać tak jak hotelarze i zwyczajnie otworzyć knajpy. to samo baseny itd. itp.