Wpis z mikrobloga

Pyka ktoś w #cyberpunk2077 na #geforcenow z subskrybcją Founders ? Czytam w internetach że po premierze Cyberpunk a szczególnie po tych 2-3 dniach w kolejce trzeba nawet czekać z subskrypcją ? I po po 2-3-5h w zależności od regionu. Niby w naszym rejonie (EU Central) mamy aż 3 centra danych, najbliższe we Frankfurcie kiedy takie zachód czy północ mają jedno data center ale pewnie przy tym całym hajpie a dodatkowo tego ze jest po #!$%@? zoptymalizowany i nawet na dobrym sprzecie #pc działa tak sobie to każdy mniejszy i większy cfaniak pomyślał o GFN... Ale właśnie czytam, że z subskrypcją po 5h się czeka i że coś albo się sypneło w Nvidii ale przycieli gdzieś/jakoś grafikę bo Cyberpunk (i tylko Cyberpunk) od paru godzin #!$%@? wygląda... Ktoś coś ?
  • 12
@dewille: jeśli czekasz powyżej minuty to przełączasz na inny serwer, głównie z eu3 na eu2 i wbijasz w mniej niż minute, to legendy o tym czekaniu 6h tych co nawet nie zaglądali w ustawienia tylko czekają posłusznie jak baranki, no ale są inne problemy, teraz np wywala komunikat że cyberpunk jest obecnie niedostępny, bo co chwilę muszą coś majstrować przy tej grze, jej aktualizacjach itd :/ i to irytujące, no ale
@xiv7: właśnie co wpis to inna opinia. Znaczy na Redditach o tych kolejkach po 5h to nie z PL, dlatego chciałem sprawdzić jak to u nas wygląda. No też słyszałem, że coś tam nie działa chwilowo, że przez przeglądarkę tylko bo klient coś wykrzacza... ale to to jest po stronie usługi a nie samej gry, więc pewnie szybko naprawią. Właśnie rozważam zakup CP na Steamie i subskrypcji na miesiąc.
@dewille: ale to nie jest kwestia opinii tylko fakt, w pierwszych dniach na naszym domyślnym serwerze (eu3) wyświetlało się - czekaj 35min i ponoć niektórzy czekali 6h, ale wystarczyło zmienić na eu2 czy eu4 żeby wbić w minutę (mimo że tam wyświetlało się "czekaj 1:30h"), no a teraz jest lepiej bo i na eu3 potrafi wbić w minutę, tylko jak mówię, siada sobie człowiek do komputera przygotowany a tam komunikat "w
@xiv7: a sama gra ?? Grałem dosłownie parę godzin na PS4 Pro (i sprzedałem następnego dnia bo wiadomo - kupa jeśli chodzi o wygląd), w weekend pograłem na klienta notebooku z 1050Ti ale jutro muszę oddać :/ i w sumie nie wiem co myśleć o samej grze....fabularnie - zajebista, klimat - zajebisty, ale sama mechanika gry to jest jakaś niedopracowana imho. Jest crafting ale po #!$%@? ten crafting jak jedna rozpierducha
@dewille Wciąga niesamowicie. Wczoraj, pierwszy raz od 10 lat, popełniłem nieprzerwaną sesję 12h - piękne uczucie.

Co do GeForce Now, jeszcze ani razu nie czekałem w kolejce. Jedyna irytująca rzecz to fakt, że po 5-15 minutach wyrzuca za AFK, ciężko się nawet z papierosem zmieścić.
@mohawk: no... 2 miesiące grałem w singla RDR2 na PS4 Pro.... w singla!! Jak się trochę pogra w RDR2 to człowiek zaczyna dostrzegać te masterpiece, dzieło które stworzył Rockstar... AI i całe środowisko w którym się poruszamy jest zrobione genialnie i żyje własnym życiem. A teraz zaczynam RDR2 Online i to jak ten tryb jest rozbudowany też mnie mocno zaskoczył...
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbtphr/npcs_in_cyberpunk_2077_vs_red_dead_redemption_2/