Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, co się #!$%@? z tym światem. Uprzedzając - nie stoję po żadnej stronie, bo każda z nich ma swoje racje, ale to co robi skrajne lewactwo w serwisach społecznościowych to jest dramat (w sumie skrajna prawica jest taka sama #!$%@?). Zaraz nie będziesz mógł sobie pierdnąć w domu, bo kogoś urazisz

Nie wolno cospleyowac Pocahntas bo „wE aRe NoT a CoStUmE”, nie wolno wyrażać swojego zdania, bo lewactwo ci wmówi, ze to nie sprawa opinii, a udowodnionych badań i jedynie co to możesz się doedukowac, a ja naprawdę się staram, czytam, związki homoseksualne są dla mnie ok, bo nie interesuje mnie kto kogo kocha i z kim idzie do łóżka. Jednak baba, która zrobiła korektę płci i teraz jest chłopem rodzącym dziecko jest dla mnie nie do ogarnięcia. Wkurza mnie podejscie ze kobieta nawet bez dowodów może oskarżyć chłopa o molestowanie. Teraz wszystko to seksizm - popatrzysz na nogę: seksizm, skomplementujesz: seksizm, krzywo spojrzysz: seksizm. Nie zgadzasz się z aborcja na życzenie - jesteś przeciwko prawu kobiet, nie podoba ci się wychwalanie pod niebiosa George’a Floryda - rasista. Czy ktoś może zatrzymać te karuzele żenady i zrozumieć, ze skrajności są zle? Czy dalej będziemy brnąc w ten netflixowy świat?
#lewackalogika #feminazizm #opinia #lewactwo
  • 27
@katienca: skrajna lewica krzywo spojrzy na to, że przebierzesz się za Pocahontas, choć koniec końców nic z tym nie zrobi, po prostu da naganę. Skrajna lewica zmieni sobie płeć, ale generalnie krzywdy nikomu tym nie zrobi. Skrajna prawica to neonazistowskie pokracze, które mogą ci zrobić krzywdę taką fizyczną. To sa ludzie, którzy mogą podpalić ci chatę za flagę LGBT. To są ludzie, którzy moga zrobić donos, bo masz flagę Polski z
@katienca: mam mieszane uczucia co do twojego posta. Jak „skrajna lewica”, czyli trochę twitterowej dzieciarni jest nieco irytujące, to nie ze wszystkim się zgadzam.

Nie wolno cospleyowac Pocahntas bo „wE aRe NoT a CoStUmE”

Szczerze to ja nie rozumiem o co tu jest drama nawet.

ja naprawdę się staram, czytam, związki homoseksualne są dla mnie ok, bo nie interesuje mnie kto kogo kocha i z kim idzie do łóżka. Jednak baba,
@katienca: to takie prawicowe "nie jestem za pisem, ale..." gdzie próbujesz być z jednej strony obiektywna, ale z drugiej wytykasz tylko jednej stronie. Generalnie wszystko co tam opisałaś, to z góry szufladkuje Cię po tej prawej stronie. Niekonicznie skrajnej, ale jednak prawej. Więc to wyklucza obiektywizm.
@bledny: moim zdaniem państwo również się nie powinno mieszać, jednak nie będę linczować ludzi, którzy uważają ze aborcja na życzenie jest zła. Jestem za wyborem, ale to nie znaczy, ze muszę wylewać jad. To samo jest po drugiej stronie, dla nich aborcja = morderstwo.
@Kenteris: widzę, ze wiesz lepiej niż ja, po której stronie stoję, spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpis skupia się na lewicy, to, ze nie napisałam o prawicy nie czyni mnie kucem.
Prawica mnie uzna za zboczeńca, bo popieram związki jednopłciowe, uznają mnie za morderczynię, bo jestem za aborcja do 12 tygodnia, nazwa feministka, bo nie uważam ze miejsce kobiety jest w kuchni, #!$%@? mi, bo śmieje się
@katienca: jesteś za wyborem, ale piszesz "jesteś przeciwko aborcji na życzenie - jesteś przeciwko prawu kobiet" choć to oczywiste, że to jest prawo kobiet. Jesteś za wyborem, ale masz coś przeciwko zmianie płci i rodzeniu dzieci przez transgenderowe osoby, choć to ich je*any wybór, który krzywdy Ci nie robi. W reszcie wpisu razi kompletny brak znajomości danego tematu, brak refleksji, pewnej wrażliwości i albo próba przypodobania się facetom, albo bycie fałszywym
@Kenteris: ale gdzież ja napisałam ze mam coś przeciwko zmianie płci i rodzeniu dzieci? Czemu sobie coś dopowiadasz? Nie rozumiem tego, ale nie będę nikomu do domu wchodzić i mówić, ze to nienormalne xD niech sobie robi, tylko potem może być problem nie tylko dla trans ojca, ale tez dla dziecka. To jest coś niecodziennego i nie zdziwię się, jak potomek będzie wytykany w szkole. A z wytykaniem lewica walczy jak
skrajna lewica krzywo spojrzy na to, że przebierzesz się za Pocahontas, choć koniec końców nic z tym nie zrobi, po prostu da naganę. Skrajna lewica zmieni sobie płeć, ale generalnie krzywdy nikomu tym nie zrobi. Skrajna prawica to neonazistowskie pokracze, które mogą ci zrobić krzywdę taką fizyczną.


@Kenteris: Pięknie przemilczałeś fakt, że skrajna lewica to też Antifa, która zabija i okalecza losowych ludzi - mam Ci dać nagrania z zamieszek w
@katienca: @Kenteris: Skrajna lewica to Czerwone Brygady porywające, torturujące i zabijające ludzi. Skrajna lewica to miliony ofiar głodu na Ukrainie, dziesiątki milionów ofiar sowieckich obozów koncentracyjnych Gułag. Skrajna lewica to 50 milionów zagłodzonych chińczyków. Skrajna lewica to pola śmierci w Kambodży, obozy koncentracyjne dla homoseksualistów w których Che Guevara osobiście odstrzeliwał "zboczeńców". Te wszystkie bajki o "mowie nienawiści" to knebel który próbują nałożyć większości aby znów pozwolili im na kolejny
@katienca: ale wytykanie dzieci z rodzin trans jest zasługa ich wychowania przez zaściankowych rodziców. Dzieci same w sobie nie znają idei wytykania palcami, wyśmiewania i nie wiedza co jest normalne, a co nie.
Myśle, ze wiem o co ci chodzi i zgadzam się z tobą w większości kwestii, ale musisz jeszcze popracować nad sposobem wyrażania tego, żeby było zrozumiałe :)
skrajna lewica krzywo spojrzy na to, że przebierzesz się za Pocahontas, choć koniec końców nic z tym nie zrobi, po prostu da naganę. Skrajna lewica zmieni sobie płeć, ale generalnie krzywdy nikomu tym nie zrobi. Skrajna prawica to neonazistowskie pokracze, które mogą ci zrobić krzywdę taką fizyczną. To sa ludzie, którzy mogą podpalić ci chatę za flagę LGBT. To są ludzie, którzy moga zrobić donos, bo masz flagę Polski z błyskawicą. To
Ale w samym stwierdzeniu, że zakaz aborcji to zabieranie praw kobietom nie ma nic z „wylewania jadu”, to jest stwierdzenie faktu.


@bledny: To jest manipulacja, każdy ma prawo do życia, płód też. O ile nie zagraża życiu matki to nie powinno się go zabijać.