Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BillyGugu: @lordmatiz: ma swoją firmę elektryczną (której zaczyna mieć dość ze względu na obciążenie fizyczne - robi na budowie), dlatego pomyślałam że pozwoli mu się to odprężyć po pracy
Studiujemy razem AiR, interesuje się piłką nożną (książkę dostanie jako dodatek), grać też lubi, ma PS 4
@Amestris no tak, elektryk na budowie to kupa godzin na kolanach albo w innej niewygodnej pozycji... może coś dla polepszenia ergonomii pracy - organizer, krzesełko składane, pas na narzędzia... ( _)
Ale osobiście polecam głupią i bezmyślną rozrywkę dla odpoczynku umysłowego - strzelnica, lodowisko, gokarty, quady, basen - zawsze można jakiś karnet albo wejściówkę w takich miejscach nabyć.
@Amestris Jeśli niebieski bywa spięty, bolą go plery to bierz i będzie Ci ręce całował. Ja dziś odebrałam swoją matę (na cały tył fotela) i moje plecy w życiu nie czuły się lepiej. To nie jest jakaś wibrująca popierdówa z tv mango (choć pewnie zależy od modelu itd.), tylko faktycznie nie pamiętam kiedy aż tak lużno na plerach się czułam ()