Wpis z mikrobloga

Za:
1. angażowanie się politycznie np. finansownie wsparcie Trzaskowskiego, BLM, LGBT-tylko w krajach gdzie się to opłaca id)
2. politykę dyskryminacji, a raczej „pozytywnej dyskryminacji”
3. bezczelnie okłamanie milionów ludzi
wcale mi ich nie szkoda, niech zdychają. Teraz czas na ruch ze strony #microsoft
#cyberpunk2077 #sony #gielda
Pobierz LewCyzud - Za:
1. angażowanie się politycznie np. finansownie wsparcie Trzaskowskieg...
źródło: comment_1608265895sxacZAqMgMY8NkJyPpvLwy.jpg
  • 64
@LewCyzud: To jeszcze dorzuć do tych statystyk o zatrudnieniu ile % tych kobiet to stanowiska dev/powiązane a ile to HR, kadry, marketingi, fabuła, UI, grafika i cała reszta takich rzeczy. Wtedy jakikolwiek sens będzie miało nawiązywanie do jakości gry przez pryzmat ilości robiących ją kobiet. Ale wynik tego nawiązania będzie zupełnie inny niż sobie uroiłeś.

Bez takich statystyk to zachowujesz się zgodnie z nickiem, szczekając jak taki zwykły cwel nie mając
@Avil: ruch ze strony MS czyli tak jak w przypadku Sony wycofanie Cyberpunk2077 ze sklepu XBox. W przypadku Sony decyzja zdecydowanie podyktowana dużą liczbą zwrotów.
@Royal_Email: jakich praw odmawia komukolwiek prawica? Bo z tego co widze to lewica odbiera innym a raczej nadaje dodatkowe prawa tym grupom ktore wymienileś(np dyskryminacja pozytywna)
Prawda jest taka ze osoba o skrajnych pogladach w normie dostrzega odstep od normy, a nawet skrajnosc
@Murasame: dlaczego tak uwazasz?
@LewCyzud: Jesteś typowym produktem propagandy prawej strony. Wszędzie widzisz lewaków, murzynów i feministki i wszystko co dzieje się źle przypisujesz LGBT.

Łykasz propagandę jak pelikan, jak to zdjęcie z kobietami, które lata cały czas po wykopie, a zrobione było na dzień kobiet o ile dobrze pamiętam. I naturalnie każdy uważa, że gra jest winą kobiet, pomimo że stanowią ogromną mniejszość w firmie.

No i sugerowanie, że gra jest zła przez to,
@Murasame: ale co ty pierdzielisz czlowieku gdzie ja tylko widze lewakow murzynow itd, napisalem tylko ze mnie drazni hipokryzja ten firmy i robienie marketingu na problemach grup spolecznych i smierci afroamerykanina w USA. Czlowieku wez ty idz ten bol dupy wyrzucic na tag polityka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LewCyzud: Osobiście śmieję się z faktu, że wpychają ideologię lgbt czy blm tylko w krajach, w których, jest to opłacalne. Jest to po prostu żałosne, bo tam gdzie faktycznie homoseksualiści mają przesrane, nikt ich nie wspiera.
Ale gdybym miał patrzeć na to, że ta czy inna marka bawi w tęczowy biznes, to musiałbym grać ze starym w kości, które pewnie musiałbym sam sobie w drzewie wystrugać.
Olewam to, bo w mediach
@Murasame:

No i sugerowanie, że gra jest zła przez to, że ktoś zmienił jakiś #!$%@? avatar na tęczowy to tak wielki iks de, że aż ciężko odpisać xD.


Niczego nie sugerowalem, napisalem ze za takie cyniczny marketing niech zdychają i mi ich nie szkoda to ogromna roznica. Czytanie ze zeozumieniem kolego sie klania