Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Risthar: typie, ty nigdy prawdziwej włoskiej pizzy nie jadłeś chyba. Na #!$%@? mam psuć jej smak jakimś dodatkowym sosiwem? To jest wyłącznie polski wymysł, szczególnie czosnkowy, po którym w trakcie jedzenia #!$%@? wyłącznie czosnkiem, a ty po jedzeniu #!$%@? nim również.
@Jubei typie, ty nigdy chyba zdania nie czytałeś, bo wyraźnie napisałem "Zamawianie". I jak nie zamawiasz sobie za kazdym razem pizzy prosto z Włoch to może przemyśl co napisałeś. To chyba oczywiste, że pizza z Włoch nie potrzebuje żadnych dodatków. Mowie tutaj o pierwszych wyszukaniach na pyszne pl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Risthar: serio zamawiasz pizzę byle jak byle gdzie? W tych czasach nawet na największym zadupiu można znaleźć przyzwoitą pizzę, która spokojnie obywa się bez zalewania patriotycznym białym i czerwonym sosem. ##!$%@?
@Jubei mam jedną pizzerie ktora jest dobra i na dodatek musze tam #!$%@?ć, bo dowóz akurat konczy sie jeden kod pocztowy obok. Pizza jest dobra ale sucha. I mowiac zamawianie bez sosu nie chodziło mi o topienie tej pizzy w sosie. Bardziej dodac troche zeby nie byla az tak sucha.