Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko, chciałam tylko powiedzieć że @marcel_pijak jest taki super ()()( ͟ل͜)

Strasznie chciałam trafić na kogoś, kogo kojarzę z Mirko i udało się zarówno jeśli chodzi o moją parę jak i o mireczka, który wylosował mnie, ponieważ z kolegą marcelem nie raz nie dwa śmieszkowalismy pod tagiem #krakow.
Zadanie miał nie lada trudne, bo jak po weryfikacji przeczytałam swój własny opis, to stwierdziłam że chyba mnie pogięło i nie miałabym pojęcia, co na tej podstawie komuś kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°) niemniej jednak @marcel_pijak wywiązał się z zadania śpiewająco i wielką radość uczynił w domu moim paczuchą, w której znalazły się:

1. Książki o kaligrafii wraz z zeszytem ćwiczeń i z piórem () trafiłeś nawet nie w 10, a w 100, bo od jakiegoś czasu tęsknie patrzyłam w stronę zeszytów do kaligrafii szukając jakiegoś zajęcia, które pozwoli mi nauczyć się skupienia i dokładnej pracy. Kaligrafia jest właśnie tym, czego szukałam i nie mogę się doczekać, kiedy zatopię w tych zeszytach swoje palce.
2. Zestaw domowych dobroci - uwielbiam przetwory robić i jeść, więc na pewno będzie próbowane (ʘʘ)
3. Moc bakalii - Mireczek zadanie miał o tyle trudne, że nie powinnam jeść słodyczy, stąd tradycyjny wkład wykopaczkowy nie wchodził w grę. Dostałam wiec za to taki zapas orzechów i suszonych owoców, że będę kręcić wege mleka, piec ciasteczka i chleby przez cały 2021 (ʘʘ)
4. Czerwone wytrawne wino - również strzał, bo takie lubię najbardziej, szczególnie popijać sobie w kąpieli - a że od przyjaciółek dostałam piękny zestaw kąpielowy, to moge powiedzieć, że now I am complete ʕʔ

Wspaniała to była #wykopaka, nie zapomnę jej nigdy - i już zacieram łapki na przyszłą edycję. @marcel_pijak - ogromnie Ci dziekuje za paczuchę i za list, zdecydowanie przeszła moje oczekiwania i mam nadzieję, że obalimy co nieco na najbliższym # krakowpiwo w lepszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołych świąt Miraski! #pokapake
źródło: comment_1608386341qpdWphdjmks0DNYZCJl2Co.jpg
  • 1