Wpis z mikrobloga

Oj @pieczarrra () dzięki!

W ogóle miałem się odezwać, ale zrobiłem to co zawsze: wpadłem w chaos i nic nie napisałem tylko skupiłem się na mojej nowej pracy.

Oczekuj wiadomości po nowym roku. Nowy rok, stary ja xD

@wargi-sromowe-mniejsze - jakby co, pamiętaj że kupon "wykop" na -10% i wysyłkę od 40zł za darmo dalej działa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bkwas Luz, blues, nigdzie się nie spieszy :) Teraz to każdy ma #!$%@? zamiast mózgu :D

@miecz_przeznaczenia Imo to @bkwas ma dość uczciwe ceny, zwłaszcza że jest bardzo nastawiony prokliencko, co rzadko się obecnie zdarza. Przynajmniej jak porównuję do innych ręcznie robionych rzeczy, na które napotykam lub są robione przez moich znajomych.
@miecz_przeznaczenia znam ten ból, możesz mi wierzyć.

Niestety, ale muszę od każdego produktu odprowadzić do państwa 23% VAT - bo akurat jeśli chodzi o moją działalność nie dało się zrobić inaczej.

Gdyby nie to, tak naprawdę wszystkie rzeczy byłyby tańsze o te +-25%

Poza tym będąc też całkowicie szczery (opisywałem to kiedyś zresztą): próbowałem robić tańsze rzeczy. Na początku sprzedawałem swoje rzeczy w przedziale 15-45zł.

Po roku prawie zbankrutowalem. Więc teraz operuje
@metalowy_pasterz duzo żywicy upłynęło w między czasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam trochę nie wierzę, że to już dwa lata (ponad!) Od kiedy mam działalność. Miałem momenty że myślałem że będzie trudniej. Miałem dużo momentów gdy myślałem że powinno być łatwiej xD

Ale ogólnie fajna przygoda której pomimo wielokrotnych wpadek ni cholery nie żałuję.