Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak robić kurs "Jak zostać nr 1 na Youtubie" nie będąc nawet pierwszym w Polsce. Fakt ma zasięgi największe w internecie ale nie zapominajmy że nadal (mimo już małych zasięgów) pierwsze miejsce okupuje Blowek który dumnie zbliża się do 5mln. Poza tym sam tytuł powinnien brzmieć bardziej pod polski YouTube bo wątpię żeby dzięki temu poradnikowi nagle jakiś kanał #!$%@?ł ponad 100mln subów.

Pozatym mam nadzieję że wspomni o Kindze bo nie ukrywajmy, ona pomogła Frizowi zajść tak daleko. Bodajże jak jeszcze była, to Friz wbił 1 mln subów - potem oczywiście koniec związku, nagranie filmu gdzie się płacze, zrobiło się głośno to założyło się ekipę.

Nigdy nie trawiłem gościa, wiele osób mówiło mi że to z zazdrości. Mogę założyć kanał i robić to co on. Problem jest jeden. Nie potrafię robić z siebie debila na filmach nawet jakbym miał zarabiać miliony.

#friz
  • 12
@Jozek1: > potem oczywiście koniec związku, nagranie filmu gdzie się płacze, zrobiło się głośno to założyło się ekipę.>
Ekipe miał w planach założyć jeszcze wtedy gdy był z Kingą ale ona z nim zerwala wiec postanowil zalozyc ją szybciej
@Jozek1: wydaje mi się, że zrobiłbyś gorsze rzeczy od zrobienia z siebie debila na wizji jakbyś faktycznie dostał na stół te miliony ( ͡º ͜ʖ͡º) i to nie wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)